Astra J Sedan beyaz renk boya kalitesi

Seattle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Astra J sedan aracımı yeni aldım. Aldığım zaman boya koruması yaptırdım. Birkaç gün uzun yol gittikten sonra aracımı yıkattım ve kaput üzerinde birkaç yerde taş çarpmasından dolayı olduğunu düşündüğüm boya kalkmaları gördüm.  :( Yalnız izler çok enteresan geldi bana. Sadece boya atmış altındaki astar sağlam görünüyor, yani o kadar sert bir çarpma olmamış, zaten bende düşük hızda hep dikkatli sürmüştüm hep asvaltaydım taşlı çakıllı bir yola da girmedim. boya çok ince ve kalitesiz geldi bana, neredeyse tırnağımla boyayı kaldıracağım. opel gibi bir markadan bu kadar kalitesiz bir boya beklemezdim.  032questn

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Astra J Sedan beyaz renk boya kalitesi

Enteresan Aracınızı Sıfırmı aldınız Acaba Ya da ikinci else Daha önceden Boyalı Yerleri Mevcut mu ?

Seattle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Enteresan Aracınızı Sıfırmı aldınız Acaba Ya da ikinci else Daha önceden Boyalı Yerleri Mevcut mu ?

Aracımı iki ay önce sıfır aldım. Sayın mrt54 bey

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Boyadan anlamasamda aracimin boyasi gayet kaliteli duruyor ya da bana oyle geliyor hadi honda fslan olsa  normaldir diyecegim ama opelde boyle birsey olacagini sa nmiyorum

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracım da beyaz sanki bana da biraz ince gibi geldi en ufak bir şeyde boya atıyor çok tırsıyorum :(

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim de oyle daha oncede cok yazdim opelin boyasu cok kotu benimde her yer nokta nokta. Bu konuda en kotu aracim  diyebilirim kesinlikle. Bu arada sanslisiniz arac beyaz benim kirmizi cok belirgin oluyor ozellikle yakindan.

bu arada honda olaa belki diyen arkadasa 8 yillik 60 bin km deki civic aracimda hic boyle birsey yok astra 3 yillik 20 binde tamponlar on kaput surekli boya kalkmalariyla dolu. Her uzun yoldan sonrada artiyor

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bendede var boya kalkmis altinda acik renk astar gozukuyor nanada oyle aman aman gelmiyor boya kalitesi

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Ben hic boyle birseyle karsilasmadim tamamen kullanima ve yol sartlarina bagliyorum bpyasindan da gayet memnunum

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Ben hic boyle birseyle karsilasmadim tamamen kullanima ve yol sartlarina bagliyorum bpyasindan da gayet memnunum

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nano boya koruma yapıtırın bu tarz çizilmelerden korumak için. Kemik gibi bir tabaka oluşuyor boya üzerinde.
Ben başakşehirde aksaotokuaför  diye biryer var orada yaptırıyorum işlemlerimi. Piyasaya göre fiyatlar daha uygun.
Tanıdık olduğu için içim de rahat ediyor. ֖neririm.