Astra j sedan 1.4 turbo performansı

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
80 le gidince benim Astra da 4.2 yakıyor. Videosuda aratın bulursunuz. 1.0 motorla yüksek hızda gidelim bakalim ne kadar yakacak 1.0
Arac hangi arac bilmiyorum ama 1.0 tsi polo nun bile fabrika verisi 4 litre. Onu tutturmak için 80 km bile çok :ROFLMAO::ROFLMAO:

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arac hangi arac bilmiyorum ama 1.0 tsi polo nun bile fabrika verisi 4 litre. Onu tutturmak için 80 km bile çok :ROFLMAO::ROFLMAO:
110 bg diye yazdım siz hala polo mu diyorsunuz 😀 ön yargılardan kurtulun araştırın deneyimleyin diyorum ama halen aynısınız

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
110 bg diye yazdım siz hala polo mu diyorsunuz 😀 ön yargılardan kurtulun araştırın deneyimleyin diyorum ama halen aynısınız
Golfun sehir dışı fabrika verisi daha fazla çünkü. Fabrika verisinden az yakmissaniz koca bir bravo. Ki fabrika verilerinin kaç kişi ile ne kadar ağırlık ve hangi hizlar ile yapıldığı belliyken bunu gerçek yol şartlarında yakalamak daha dogrusu yakaladığını soylemek fazla iddialı. Ama kullanıcı yorumlarında böyle bir ortalama yok.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Golfun sehir dışı fabrika verisi daha fazla çünkü. Fabrika verisinden az yakmissaniz koca bir bravo. Ki fabrika verilerinin kaç kişi ile ne kadar ağırlık ve hangi hizlar ile yapıldığı belliyken bunu gerçek yol şartlarında yakalamak daha dogrusu yakaladığını soylemek fazla iddialı. Ama kullanıcı yorumlarında böyle bir ortalama yok.

golf mü dedim peki? 😀
hep bir varyasyon ile gidiyorsunuz daha önce de bu konuda oradan oraya çekmiştiniz. Aracınızı alın sonuçta aldım diyorsunuz zamanı gelince daha iyi anlayacaksınız artıları eksileri tabi sizin ilk kıstasınız yakıt olduğu için size öneri sundum dinlemediniz gidin kullanın deneyimleyin diyorum hala

80 le 1.0 tsi 3.8 leri yakalıyor 5 ileri 90 bg likler ise fazla yakıyor.

110 luk motorun tork eğrisi aracın ne derece ekonomik olduğunu gösteriyor tork çok stabil makinede ve uzunca süre aynı torku veriyor 1.4 astra da 200 tork 1.0 tsi da 200 tork bilmem anlatabildim mi 👍

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Kimse benden az yakamaz kardeşim!!!

IMG_20200727_054538b9a2e5e80af82a07.jpg

1350rakımdan 0'a inmiştim😁😁😁😁😁

Herkesin yakıtı, arabası kendine kalsın herkes güle güle kazasız belasız kullansın araçlarını inşallah.

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
golf mü dedim peki? 😀
hep bir varyasyon ile gidiyorsunuz daha önce de bu konuda oradan oraya çekmiştiniz. Aracınızı alın sonuçta aldım diyorsunuz zamanı gelince daha iyi anlayacaksınız artıları eksileri tabi sizin ilk kıstasınız yakıt olduğu için size öneri sundum dinlemediniz gidin kullanın deneyimleyin diyorum hala

80 le 1.0 tsi 3.8 leri yakalıyor 5 ileri 90 bg likler ise fazla yakıyor.

110 luk motorun tork eğrisi aracın ne derece ekonomik olduğunu gösteriyor tork çok stabil makinede ve uzunca süre aynı torku veriyor 1.4 astra da 200 tork 1.0 tsi da 200 tork bilmem anlatabildim mi 👍
Sizin araci tahmin oyunu mu oynuyoruz. Haberim olmadan?
Söyleyin bilelim araci.
80 km ile şehirler arası yol gidecek kadar sukur akil sağlığım yerinde.
Yakit kasacam diye kamyon vari yol gidemem. Hele aracda yolcu ve bagaj doluyken birde parkurda rakım farkları varsa o 4 litre hayal mahsulü olarak kalır. Siz arabanızdan memnunsanın onlarca astra j sahibi de memnun ki kullanıyorlar. Ben aracımı sipariş verirken etraf illerde hiçbir bayide astra yokken izmir merkezde seat bayisinde hemde dolu ve 158.000 tl fiyat ile satılan leon bayide bekliyordu. Hemki şu ortamda.
Herkes memnun olduğu arabayı kullanıyor. Memnun olmayan satıp değiştirir. Önemli olan kazasız belasız yolculuklar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Kaan.

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracımı bugun teslim aldım. 120 km eve kadar yol geldım. İlk intiba olumlu. Konfor hızlanma ve performans konularında eski corolla aracımdan çok daha iyi. 120 km yolda otobanda 180 e çıktım. Pek kasmadan kullandım 8.8 lt/100 km yaktı. 180 km hızda ufak bir tıkırtı sesi sol taraftan sanırım aynadan geliyor. Bu kronik sorundu sanırım hala devam ediyor. Birde koltuk belimi ağrıttı. Açısı biraz farklı geldi. Buna nasıl çözüm bulacağım bilmiyorum. Belki zamanla yumuşar. En büyük şaşkınlığım ise yeni liste fiyatı oldu. Astra sedan 1.4 t edition plus 165.000 TL olmuş.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Aracımı bugun teslim aldım. 120 km eve kadar yol geldım. İlk intiba olumlu. Konfor hızlanma ve performans konularında eski corolla aracımdan çok daha iyi. 120 km yolda otobanda 180 e çıktım. Pek kasmadan kullandım 8.8 lt/100 km yaktı. 180 km hızda ufak bir tıkırtı sesi sol taraftan sanırım aynadan geliyor. Bu kronik sorundu sanırım hala devam ediyor. Birde koltuk belimi ağrıttı. Açısı biraz farklı geldi. Buna nasıl çözüm bulacağım bilmiyorum. Belki zamanla yumuşar. En büyük şaşkınlığım ise yeni liste fiyatı oldu. Astra sedan 1.4 t edition plus 165.000 TL olmuş.
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız güle güle kullanın inşallah.

• Beğen
Tepkiler: Kaan. ve Ersin_35