ASTRA J SEDAN 1.4 T SPORT NAVİGASYON ÖNERİSİ

screamtoronto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARACIMA NAVİGASYON TAKTIRMAK İSTİYORUM. FORUMDANIMDA EMRE GARAGE DİYE BİR SATICI VAR ANKARADA NAVİMEX TAKIYOR ANDROİD. BU ÜRÜNÜ KULLANAN VAR MI? NASILDIR?

levyon1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: ASTRA J SEDAN 1.4 T SPORT NAVİGASYON ÖNERİSİ

Benim aracımda cyclone var orjinal görünüm ve sorunsuzluk anlamında çok memnunum.

screamtoronto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

levyon' Alıntı:
Benim aracımda cyclone var orjinal görünüm ve sorunsuzluk anlamında çok memnunum.

hocam android midir? bir de nerde kaç tl ye taktırdınız? az önce sivas opel servisine sordum. necvox varmış android fiyatı 2100tl çok geldi bana

AfterRain

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

screamtoronto' Alıntı:
AfterRain' Alıntı:

hocam markayı hiç duymadım. siz kullandınız mı? 2 gün sonra sıkıntı yaratmasın ?

Orasını bilemiyorum. Sonuçta 2 yıl garanti vermiş. İstanbul'da iseniz sıkıntı olmaz garantiden çözerler muhtemelen.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Bence cylone almayın da ne alırsanız alın. Bir urun bu kadar mi kalitesiz ve yarım yamalak olur.Size önerim for-x ürünler ini kullanın yada naviin kullanın. Yine tercih sizin. For-x ürününü jameson üretiyor

syabasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

selamlar
3 ay önce Navnet marka taktırdım Android 4.4.4 işletim sistemli, bir sorun çıkarmadı şimdiye kadar.

levyon1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim cyclone işletim sistemi windows 1 yıldır kullanıyorum cihazı her anlamda çok memnunum adı sanı duyulmamış saçmasapan android cihaz alma bence aracın orjinalligini bozuyor.

screamtoronto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sivas opel servisine sordum necvoxla anlaşmış opel. 2100tl dedi. android tabanlı. Bence çok pahalı.

forumdonanımda navimex takıyor emre garage 1300tl android. valla kafam karıştı baya. kimisi necvox kötü kimisi navimex kötü kimisi cyclone kötü diyor. En iyisi değiştirmemek sanırım. Bu ne arkadaş paranla rezil ol