Astra J Rüzgar Sesi

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Rüzgar Sesi

Albea oyuncak arabalarin uretildigi plastikten ve neredeyse tek parcadan olustugu icin ses olmaz tabi ama arabanin dagilmasini alt takimlardan gelen sesleri saymazsak ama her sey ic tikirtiysa yok ... Eger hersey bundan ibaretse tabi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albea da motorun gurultusunden ıcerdekı tıkırtılar duyulmuyorda ondan

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yazacak çok şey var da neyse sonra problemli tip oluyoruz. Fakat Astra H dizel üretimi bittikten sonra Astra satışları ne oldu merak ediyorum.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Albeada tıkırdayacak kadar bir şey yok da ondan... :D :D :D

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
albea ve daciada bıle bu sesler yok demışsınız komık olmayın lutfen.
övdugunuz araclar at arabasından farkı yok
Bırakın Albea yı, artık Fluence kullanırken bile rahatsız oluyorum. O nasıl vıcık vıcık bir süspansiyondur yaw. Çok tedirgin oluyorum, virajlarda beter yatıyor, hiç yola oturmuyor. Yetmezmiş gibi koltuk en alt ayarda bile çok yukarda kalıyor. Jip kullanır gibi oluyor, araba devrilecekmiş gibime geliyor.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Sn.goxb,
Birincisi benim sözlerimin direkt muhatabı siz değildiniz,
İkincisi burada opel servisi yok ama renault ve fiat dışında hiçbir y.servis de yok. O kadar insan sorunlu araçlar ile mi geziyor sizce?
Evet aynı şehirde yaşıyoruz ve isteseydiniz benim aracımı görüp bahsettiğiniz şekilde mi değil mi anlayabilirdiniz. Ben kendi namıma söyleyeyim sizin bahsettiğiniz şekilde servis kapılarında zaman öldürmekten müthiş zevk alırım, böyle bir hobim var ne yaparsınız.  Kızmayın da siz eğer gittiğiniz servislerle de bu üslupla muhatap oluyorsanız bırakın sorun çözmeyi sorun çıkarmadıklarına dua ediniz. Sizin işleriniz münasebeti ile 3 saatiniz bile yoksa bu sizin şartlarınız, kimsenin yapacak bir şeyi yok maalesef. Aracınıza vakit ayıramayacak şekilde hayatınız her an dolu ise bu ne aracın ne de aracında sizdeki sorunlar olmayanların kabahati. Araçlar eşek değil ki yemini suyunu ver dehleyince gitsin, çüşleyince dursun. İllaki sorunlar olacak ve siz de araç sahibi olarak bunlarla ilgileneceksiniz. Aracı genelleyerek bu kadar kötülerken açıkçası kaç tane astra yı denediniz de sizdeki gibi sonuç verdi ben merak ediyorum. Hiç düşündünüz mü hatalı/sorunlu üretim bir sorun yumağı almış olabileceğinizi. Kendi sorunlu aracınıza bakarak hangi mantıkla hepsine bu genellemeyi yapıyorsunuz anlamak zor. Size kimse yalancı muamelesi yapmıyor, ama siz sorun yok diyenleri aracı şişirenler olarak görüyorsunuz. Size göre, sizin gördüğünüz, yaşadığınız dünyanın dışındaki dünya yalan dünya. Yine diyorum sizdeki fabrikasyon hatalı bir araç; göründüğü üzere ve astra dünyası o araç üzerinden değerlendirilemez. Araç eğer H ile aynı paraya satılıyorsa bu, müzevir insanların abartı şikayetlerinden, mızmızlanmalarından kaynaklı. Kendiniz diyorsunuz ki garanti bittiğinde bunların çözüleceğinden eminim. şimdi bu, aracın fiyaskosu mu yoksa muhatap olduğunuz servisin fiyaskosu mu sizce? Hem aracın garanti süresi bittiğinde para karşılığı hiçbir sorununun kalmayacağını, onların çözüleceğini bildiğiniz halde bu kadar dert yanmanız sizi de o müzevirler sınıfına sokmaz mı? Ben size elimden geldiğince yardımcı olurum, siz öncelikle aracınızda memnun olmadığınız şeyleri bir maddeleyin burada çözülecekleri burada hallettiririz. Olmayanlara da elbet bir çözüm elbirliği ile bulunur. Burası da zaten bunun için biçilmiş kaftan. Sakin olup aracınızla barışmayı bir deneyin bence. Gerisi kolay…
bravoo

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Araçlarımızdaki yüksek hızlardaki rüzgar sesi sorunu büyük ihtimal izolasyon eksikliğinden kaynaklanıyor.
Çünkü müziğin sesini +35 yaptığınızda da kapı içlerinden birleşme yerlerinden camlardan vınlamalar gelmeye başlıyor.
İyi izolasyon maliyet demek, fiyatına göre izolasyonu gayet iyi bence ama tabii ki Premium araç izolasyonu beklememek
gerekir...
Diğer gelen tıkırtılar, yay, süspansiyon sesleri her araçta olabilir bence... 045thumbsup

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn.goxb
Ben dahil çok arkadaş size elimizden geldiğince yardımcı olalım, sıkıntılarınızı birlikte çözelim diyoruz sizin yaklaşımınız ortada. Siz çözüm değil sürekli dert yanma, ağlama, şikayet etme peşindesiniz. Siz bu yaklaşımla 250bin euro luk s sınıfı ile de mutlu olamazsınız.

Evet astra j dünyadaki en berbat, en lanet, en hurda araba. Lanet şey mukavvadan yapılmış. Hacı murat bile bu arabadan kat kat kalitelidir. Bu arabayı alanın da, meth edenin de, hakkında en küçük iyi şey söyleyenin de zerre zırnık aklı yok.  İçiniz serinlesin, gönlünüz olsun...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekrar soyluyorum astrayla albeayi kiyaslayan kisiye soylenecek soz yok.