Astra J Rüzgar Sesi

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Rüzgar Sesi

Ses olayından çok şikayetçi olan arkadaşlar astra ile aynı sınıfta aynı fiyatta afl gibi bir donanımı tanımayan pejo daki kronik-düzeltilemeyen- motor kulağı ciklemesi gibi bir durumda ne yaparlardı acaba?

Huseyin4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar 2 tane astra j aldım.bundan öncekinde rüzgar sesi yoktu.forumda okuduğumda bu şikayetleri şaşırmıştım.ancak 2. sinde rüzgar sesi oldukça fazla.bu genel bir sorun değil.birbirinizi eften-sesten meselelerle üzmeyin lütfeen.

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn eketen aynı şehirde yaşıyoruz. Kastamonu da opel servisi var da ben mi gitmedim? Aracı aldığım ilk yıl 8 defa servise götürdüm hiç bir tıkırtı zırıltı lokurtu çözülmedl. Git gel 200 tl ve ben artık pes ettim. Haziran da garantim bitiyor, parayı bastırınca yapacaklarına şüphem yok. Tabi sizlerin servis kapılarında harcayacak bol vaktiniz olabilir veya serviste zaman öldürmekten çok büyüf keyif alıyor da olabilirsiniz. Fakat benim harcayacak 3 saatim bile yok. Ben sorunsuzluk için sıfır araç aldım, aradığım bu değildi. Değil albea dacia da bile bu sesler yok. Ha ikinci eldeki zararımı astraowner nickli arkadaş karşılarsa seve seve albeaya binerim. Arabanızı o kadar büyütmeyin boşyere tam bir fiyasko. İkinci ele bakın neredeyse astra h la aynı paraya satılıyor.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Belki servis değiştirmek daha ilgili servis bulmak en mantıklısı, her servis bir değil
sn. gxb aynı fiyat aralığında ve aynı sınıfta sıfır rüzgar sesi, sıfır tıkırtı ve bu kadar donanımlı bir araç
söyleyebilir misiniz?
Bence bizim araçlarımız abartılacak kadar güzel ve herkes tarafından beğenilen bir araç
Keşke hiç rüzgar sesi olmasa, keşke hiç tıkırtı olmasa ki ben şahsen rahatsız olmuyorum rüzgar sesi
ya da tıkırtı sesinden.
Mümkünse vaktiniz olursa Odak bayini tavsiye ederim, gerçekten ilgilenip problemi
çözmeye çalışıyorlar ellerinden geldiğince.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

goxb link' Alıntı:
Sn eketen aynı şehirde yaşıyoruz. Kastamonu da opel servisi var da ben mi gitmedim? Aracı aldığım ilk yıl 8 defa servise götürdüm hiç bir tıkırtı zırıltı lokurtu çözülmedl. Git gel 200 tl ve ben artık pes ettim. Haziran da garantim bitiyor, parayı bastırınca yapacaklarına şüphem yok. Tabi sizlerin servis kapılarında harcayacak bol vaktiniz olabilir veya serviste zaman öldürmekten çok büyüf keyif alıyor da olabilirsiniz. Fakat benim harcayacak 3 saatim bile yok. Ben sorunsuzluk için sıfır araç aldım, aradığım bu değildi. Değil albea dacia da bile bu sesler yok. Ha ikinci eldeki zararımı astraowner nickli arkadaş karşılarsa seve seve albeaya binerim. Arabanızı o kadar büyütmeyin boşyere tam bir fiyasko. İkinci ele bakın neredeyse astra h la aynı paraya satılıyor.
2010 da gelen ilk araclardan diye olabilir servisinizle konusun gercek servisi veya odak i arasin izolasyon yapilip cozuyorlar eger ordaki servis bu kadar acizse

Ayrica golf 6 dan guiletta ya kadar bu siniftaki bir cok araci kullandim astradan fazla ses var kesin ve net soyluyorum. Benim aracimda bu araclara kiyasla daha fazla ses yok

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn.goxb,
Birincisi benim sözlerimin direkt muhatabı siz değildiniz,
İkincisi burada opel servisi yok ama renault ve fiat dışında hiçbir y.servis de yok. O kadar insan sorunlu araçlar ile mi geziyor sizce?
Evet aynı şehirde yaşıyoruz ve isteseydiniz benim aracımı görüp bahsettiğiniz şekilde mi değil mi anlayabilirdiniz. Ben kendi namıma söyleyeyim sizin bahsettiğiniz şekilde servis kapılarında zaman öldürmekten müthiş zevk alırım, böyle bir hobim var ne yaparsınız.  Kızmayın da siz eğer gittiğiniz servislerle de bu üslupla muhatap oluyorsanız bırakın sorun çözmeyi sorun çıkarmadıklarına dua ediniz. Sizin işleriniz münasebeti ile 3 saatiniz bile yoksa bu sizin şartlarınız, kimsenin yapacak bir şeyi yok maalesef. Aracınıza vakit ayıramayacak şekilde hayatınız her an dolu ise bu ne aracın ne de aracında sizdeki sorunlar olmayanların kabahati. Araçlar eşek değil ki yemini suyunu ver dehleyince gitsin, çüşleyince dursun. İllaki sorunlar olacak ve siz de araç sahibi olarak bunlarla ilgileneceksiniz. Aracı genelleyerek bu kadar kötülerken açıkçası kaç tane astra yı denediniz de sizdeki gibi sonuç verdi ben merak ediyorum. Hiç düşündünüz mü hatalı/sorunlu üretim bir sorun yumağı almış olabileceğinizi. Kendi sorunlu aracınıza bakarak hangi mantıkla hepsine bu genellemeyi yapıyorsunuz anlamak zor. Size kimse yalancı muamelesi yapmıyor, ama siz sorun yok diyenleri aracı şişirenler olarak görüyorsunuz. Size göre, sizin gördüğünüz, yaşadığınız dünyanın dışındaki dünya yalan dünya. Yine diyorum sizdeki fabrikasyon hatalı bir araç; göründüğü üzere ve astra dünyası o araç üzerinden değerlendirilemez. Araç eğer H ile aynı paraya satılıyorsa bu, müzevir insanların abartı şikayetlerinden, mızmızlanmalarından kaynaklı. Kendiniz diyorsunuz ki garanti bittiğinde bunların çözüleceğinden eminim. şimdi bu, aracın fiyaskosu mu yoksa muhatap olduğunuz servisin fiyaskosu mu sizce? Hem aracın garanti süresi bittiğinde para karşılığı hiçbir sorununun kalmayacağını, onların çözüleceğini bildiğiniz halde bu kadar dert yanmanız sizi de o müzevirler sınıfına sokmaz mı? Ben size elimden geldiğince yardımcı olurum, siz öncelikle aracınızda memnun olmadığınız şeyleri bir maddeleyin burada çözülecekleri burada hallettiririz. Olmayanlara da elbet bir çözüm elbirliği ile bulunur. Burası da zaten bunun için biçilmiş kaftan. Sakin olup aracınızla barışmayı bir deneyin bence. Gerisi kolay…

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bu kesin c sınıfı her aracta rugar sesi olayı var bundan once corollam vardı 2010 bolca ses vardı ondada ruzgar yol lastik ne ararsan vardı astram da ise şimdilik ruzgar sesi var benim için önceki aracımdan sonra sessiz ki corolla halk arasında sorunsuz olarak bilinir bence cok fazla ses yoksa tabiki bu sese dişardıda rüzgar var ise arac içindeki ses biraz daha erken geliyor mesela benim arac 100km hız da baslıyor ses ama dısarıda ruzgar var ise 80 de başliyor

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Demek istediğimiz o zaten. 60bin lik araçta 7, S serisi konforu beklemek haksızlık. astra kendi sınıfındaki rakiplerinden çok daha kaliteli, donanımlı, üst sınıf karakteri gösteren bir araç. Yoksa A8 den daha sessiz diye iddia eden yok. :)

Üstelik DEKRA da en sorunsuz ilk iki araç Astra ve İnsignia.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Sn.goxb,
Birincisi benim sözlerimin direkt muhatabı siz değildiniz,
İkincisi burada opel servisi yok ama renault ve fiat dışında hiçbir y.servis de yok. O kadar insan sorunlu araçlar ile mi geziyor sizce?
Evet aynı şehirde yaşıyoruz ve isteseydiniz benim aracımı görüp bahsettiğiniz şekilde mi değil mi anlayabilirdiniz. Ben kendi namıma söyleyeyim sizin bahsettiğiniz şekilde servis kapılarında zaman öldürmekten müthiş zevk alırım, böyle bir hobim var ne yaparsınız.  Kızmayın da siz eğer gittiğiniz servislerle de bu üslupla muhatap oluyorsanız bırakın sorun çözmeyi sorun çıkarmadıklarına dua ediniz. Sizin işleriniz münasebeti ile 3 saatiniz bile yoksa bu sizin şartlarınız, kimsenin yapacak bir şeyi yok maalesef. Aracınıza vakit ayıramayacak şekilde hayatınız her an dolu ise bu ne aracın ne de aracında sizdeki sorunlar olmayanların kabahati. Araçlar eşek değil ki yemini suyunu ver dehleyince gitsin, çüşleyince dursun. İllaki sorunlar olacak ve siz de araç sahibi olarak bunlarla ilgileneceksiniz. Aracı genelleyerek bu kadar kötülerken açıkçası kaç tane astra yı denediniz de sizdeki gibi sonuç verdi ben merak ediyorum. Hiç düşündünüz mü hatalı/sorunlu üretim bir sorun yumağı almış olabileceğinizi. Kendi sorunlu aracınıza bakarak hangi mantıkla hepsine bu genellemeyi yapıyorsunuz anlamak zor. Size kimse yalancı muamelesi yapmıyor, ama siz sorun yok diyenleri aracı şişirenler olarak görüyorsunuz. Size göre, sizin gördüğünüz, yaşadığınız dünyanın dışındaki dünya yalan dünya. Yine diyorum sizdeki fabrikasyon hatalı bir araç; göründüğü üzere ve astra dünyası o araç üzerinden değerlendirilemez. Araç eğer H ile aynı paraya satılıyorsa bu, müzevir insanların abartı şikayetlerinden, mızmızlanmalarından kaynaklı. Kendiniz diyorsunuz ki garanti bittiğinde bunların çözüleceğinden eminim. şimdi bu, aracın fiyaskosu mu yoksa muhatap olduğunuz servisin fiyaskosu mu sizce? Hem aracın garanti süresi bittiğinde para karşılığı hiçbir sorununun kalmayacağını, onların çözüleceğini bildiğiniz halde bu kadar dert yanmanız sizi de o müzevirler sınıfına sokmaz mı? Ben size elimden geldiğince yardımcı olurum, siz öncelikle aracınızda memnun olmadığınız şeyleri bir maddeleyin burada çözülecekleri burada hallettiririz. Olmayanlara da elbet bir çözüm elbirliği ile bulunur. Burası da zaten bunun için biçilmiş kaftan. Sakin olup aracınızla barışmayı bir deneyin bence. Gerisi kolay…
045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

goxb link' Alıntı:
albea ve daciada bıle bu sesler yok demışsınız komık olmayın lutfen.
övdugunuz araclar at arabasından farkı yok