astra j radyo problemi

remi42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyipi bi soktürüp giriş yerlerine baktırabilirmisşn anten kablosu yerinden cıkmış olabilir

gokba74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servise sorduğumda bant aralığı kısa, hemen cızırtı yapıyıyor, hepsinde var. Demişti. Sorun anten değil...

satwalker

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar multimedya taktırdıysanız anteniniz cekmiyor ise montajı yapan usta anten bağlantısını bağlamamış demekki dün ben inretnetten bir arkadaşın sayesinde o paylaşmış denedim benimki düzeldi sizde yapın düzelir şahane oldu.
öncelikle resimdeki aracın orjinal soketinde sol tarafında antene giden kırmızı kablonun yanında yeşil içi sarı kablo var ona multimedyanın soketinin kablosundan cıkan ucu boş mavi kabloyu bağlayın işlem tamamdır mavi kablonun ucunda ANT yazıyor zaten sol tarafında

merhabalar o resimleri ben paylaşmıştım ama nedense bütün forumlardan hepsini sildiler bende bir daha paylaşım yapmadım.

ramazankav

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aynı sorun bendede var aracımda ekran yok ama ses sistemi vardı söktürdüm 30cm ile cızırtı yaptıgı yerler oluyor bır kac teyıpcıye sordum tunerı arızalanıstır tamırı 200 tl dedıler yaptırmadım siz sorunlarınızı cözdünüzmü