Astra J Otomatik Şanzıman Acil özel servis önerisi Lütfen

hcb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar ;

bu gün aracın vites geçişleri için bir servise gittim bana 7 binlira fiyat çıkardılar. Şanzıman beyni arızalıymış, tamiri yokmuş, beyinle birlikte şanzımanda değişecekmiş.

Sorun ; vites geçişlerinde seri vites atıyor, az gaza basınca vitesi geri çekiyor.

Çözüm ; şanzıman beyninin tamiri yokmuş, beyin değişecek.

İsternette araştırdım biraz. bu beyinleri tamir edenler var. ama istanbul içi bulamadım. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılar

DogukanOz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam Gazintepte Metsan Elektronik var. Kargoyla calisiyorlar. Bence Turkiyenin en iyi firmalarindan biri. İslerinde gayet basarililar. Ozellikle sorunu bulup cozme konusunda. Arayin fikir alin derim. Motor beynini ben orda degistirdim cok memnunum.4-5 ay sikinti cekmistim.

DogukanOz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada opel corsa motor beynini Metsan Elektronikte Tamir edemem dedi. Cunku corsalardaki beyinlerde kıl incelikte kablolar oldugu icin tamiri mumkun degilmis. Sanziman beyni konusunda fikrim yok arayip sorabilirsiniz.

hcb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul içi kardeşim :D antep çok uzak. eyvallah

Kerim Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antep bu konuda bir numara. Senin gidip gelmen gerekmez kargo var. Telefonla görüş gönder

osmanözdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar ;

bu gün aracın vites geçişleri için bir servise gittim bana 7 binlira fiyat çıkardılar. Şanzıman beyni arızalıymış, tamiri yokmuş, beyinle birlikte şanzımanda değişecekmiş.

Sorun ; vites geçişlerinde seri vites atıyor, az gaza basınca vitesi geri çekiyor.

Çözüm ; şanzıman beyninin tamiri yokmuş, beyin değişecek.

İsternette araştırdım biraz. bu beyinleri tamir edenler var. ama istanbul içi bulamadım. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılar

bulabildinizmi?