ÇÖZÜLDÜ Astra J marş almıyor

passagerenexil

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese iyi günler iyi forumlar. 2017 model Astra J aracım son gündür marşta problem yaratıyor. Kontağı açıp çalıştırıyoruz bazen 4 5 saniye marş basıyor bazense 2 3 saniye gecikiyor. Araç lpgli, motor soğukken mi oluyor diye çözmek için bir gece sonra sabah çalıştırdım bir aksilik olmadı, ama 5 saat sonra yola çıkarken çalıştırdığımda aynı sorunu yarattı. Tecrübe eden kaynağını bilen var mı dostlar

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese iyi günler iyi forumlar. 2017 model Astra J aracım son gündür marşta problem yaratıyor. Kontağı açıp çalıştırıyoruz bazen 4 5 saniye marş basıyor bazense 2 3 saniye gecikiyor. Araç lpgli, motor soğukken mi oluyor diye çözmek için bir gece sonra sabah çalıştırdım bir aksilik olmadı, ama 5 saat sonra yola çıkarken çalıştırdığımda aynı sorunu yarattı. Tecrübe eden kaynağını bilen var mı dostlar
LPGnin map sensörü vardır onu ve LPG bin gaz borusunu çıkar araçta ise körle dene

passagerenexil

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
LPGnin map sensörü vardır onu ve LPG bin gaz borusunu çıkar araçta ise körle dene
Az önce indim bir daha çalıştırdım hocam bu sefer ilk marşta almadı. Arabayı gerçekten severek aldım ama yavaş yavaş soğuyorum. 2 3 gündür uyku uyuyamıyorum yarın servise gideceğim

passagerenexil

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar sorun aküden kaynaklıymış. O bu vs derken akü değişerek sorun çözüldü.

• Beğen
Tepkiler: Guven