astra j kumanda anahtar sorunu

aliekber1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra j kasa aracımın kumanda kabı eskimişti,yeni kumanda kabı ile değiştirmek istedim ama eski kabını açarken içindeki devre kartına zarar verdim ve kumanda çalışmıyor  böyle bir şey başına gelen varsa yardımcı olabilirmi ne yapmam gerek yenisini yaptırmam kaça patlar acaba. 023hm 023hm

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j kumanda anahtar sorunu

Karta nasıl zarar verdiniz resim eklerseniz daha sağlam bilgi verebilirim. belkide basit bir lehim işi ile kurtarırsınız.

aliekber1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En yakın zamanda resmi paylaşırım ilgilendiğiniz için teşekkürler

aliekber1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

032questn

mastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aliekber link' Alıntı:
arkadaşlar astra j kasa aracımın kumanda kabı eskimişti,yeni kumanda kabı ile değiştirmek istedim ama eski kabını açarken içindeki devre kartına zarar verdim ve kumanda çalışmıyor  böyle bir şey başına gelen varsa yardımcı olabilirmi ne yapmam gerek yenisini yaptırmam kaça patlar acaba. 023hm 023hm
Değerli kardeşim ben de aracımı 2. el aldım kumanda da sorun vardı sustası çalışmıyordu servisten çıkma bir anahtar aldım kabını kullanmak için bu meletleri öyle bir yapmışlar ki kumanda kabı sıcak pres yapılmış açılmıyor ben bozuk kabı açtım ilk önce nasıl açıldığını görmek için sonra kendi anahtar kabını açtım.çok sıkıntılı kolay açılmıyor elektronikçilere götür.Hatta ben o dönem değiştireyim dedim anahtarları komple 750 tl dediler.