Astra J Klimayı Çalıştırınca fan açıyor ve rolanti yükseliyor

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Geçen gün rölanti de beklerken klimayı çalıştırdım denemek için. Fan seviyesini ben en üst kademeye getirdim ancak klima çalışınca aracın sarsıldığını hissettim. Bu sizce neden olmuş olabilir ? Bir de kışın buğu yapmasın diye fanı açınca direkt olarak en üst kademeyi kendi açıyor bunun nedeni ne olabilir ?
Otomatik klima varsa en üst kademeye alır ve havayı ölçüp otomatik düşer klimayı açınca motor fani devreye girer ve kompresör devreye girer iken araç sarsılır buda normaldir

Astra-J806

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Otomatik klima varsa en üst kademeye alır ve havayı ölçüp otomatik düşer klimayı açınca motor fani devreye girer ve kompresör devreye girer iken araç sarsılır buda normaldir
Bilmek başka birşey :) teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Astra-J806

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Bu yaz-kış bu şekilde mi olur ?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bu yaz-kış bu şekilde mi olur ?
Tam otomatik ise olur benim kendi aracımdaki iklimlendirme özellikli klima benzer işler yaz kış havanın ısısına göre değişir yazları tam yüksek kademeye almaması lazım

Astra-J806

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Tam otomatik ise olur benim kendi aracımdaki iklimlendirme özellikli klima benzer işler yaz kış havanın ısısına göre değişir yazları tam yüksek kademeye almaması lazım
Alıyor hatta bugün aldı. Bunun bir hata kodu var mı acaba ?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Alıyor hatta bugün aldı. Bunun bir hata kodu var mı acaba ?
Yok bir sorun teşkil etmiyor cama almayın heryer alıp elinizle ayarlayın biraz çalışsın sonra cama getirin yapmaz yaparsada elinizle kısın