Astra j Kasa Mı ? 2005 Pasast Mı ?

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hmm Hayırlısı olur inşallah ama çok acil değilse ben beklemeni öneririm araba fiyatları çok düşüşde Tv ler hep bunu söylüyor tabi ne kadar gerçek olduğunu bilmiyorum Biz 1 hafta içinde araba alalım dedik 1.5 sene internetten ordan burdan her cumartesi pazar araba pazarında geçirdik günlerimizi ve sonunda çok da iyi denk geldi şu an ki araba bize genede ben acelesi yoksa bekle derim Geniş çaplı bi araştırma için İnşallah Allah Gönlüne Göre verir Kardeşim..

saollasın kardeşim acele etmiyorum zaten okul acılcak şehir dısında olcam okullar açılsın fiyatlar düşcek dio herkes bende elimden geldiği akdarıyla acele etmiyorum.

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba işi zor iş..Şimdi anladığım kadarıyla j'yi eledin..Passat üzerine yoğunlaşmıştın önce bence dönme geri golf'e falan,,ona vereceğin parayla git Volvo'lara bak S40'lar C30'lar falan süper arabalar..Her daim piyasaları var,,Bi de üstüne üstük kazası var belası var İsveç Çeliği sonuçta güvenli arabalar..o para Volvo'ya verilebilir..

abi opel arabasına bindim vw düşünüyoruz golf cok temiz geldi düşünmemek elde deil hem tüptede sıkıntı çıkarmıyomus ama 32500 sonn dedi we aracın piyasası göremedim internette ondan piyasası yok gibi bi cümle kurdum 2007 golf goal oomatik pek yok:S

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaldırdıalr heralde ya Güzel bi araçtı kmsi 37 bin felandı triptonic ti sen genede o sitede bi araştırma yap

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1999 model passat highlinbe 2 hata boya yok renk gri km 135000 fiyat 23500 tle arkadaşlar lütfen yardım alınır mı sizce ???

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1999 model passat highlinbe 2 hata boya yok renk gri km 135000 fiyat 23500 tle arkadaşlar lütfen yardım alınır mı sizce ???
18.000-19.000 TL lik bi araç bence fiyat çok yüksek....