Astra J Kapı Açma İç Kolu

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkdaşlar,

2011 Astra J aracımızın ön iki kapı açma iç kolları uçlarından kırıldı. İnternette aradım ama bulamadım ve genelde Corsa D kapı açma iç kolları çıkıyor. Acaba Corsa D ile Astra J kapı açma iç kolları aynı mıdır? Veya astra j için kapı açma kolunu nerden bulabilirim? Şimdiden teşekkürler.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkdaşlar,

2011 Astra J aracımızın ön iki kapı açma iç kolları uçlarından kırıldı. İnternette aradım ama bulamadım ve genelde Corsa D kapı açma iç kolları çıkıyor. Acaba Corsa D ile Astra J kapı açma iç kolları aynı mıdır? Veya astra j için kapı açma kolunu nerden bulabilirim? Şimdiden teşekkürler.
Merhaba anladığım kadarıyla bu parçayı istiyorsunuz.İlgili siteyle iletişime geçip uygun parçayı satın almanızda yardımcı olacaklardır.
Corsa D ile aynı kol olduğunu düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: 06Berkay

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Eğer aradığınız kapaklar ise parça numaraları;
Sağ taraf: 22812772
Sol taraf: 22812774

Bu kodları servisinizin yedek parça bölümüne sordurursanız size yardımcı olacaklardır... En son tanesi 15 lira civarıydı diye hatırlıyorum..

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Abi tek kromların kodlarını bulamadım muhtemelen o şekilde sadece gönderdiğin linkteki gibi yan sanayi satılıyor..
Malesef o da tükenmiş...Bir tane var gittigidiyorda ama oda ön sol sadece..70 küsürde fiyatı..Baya pahalıymış...Servisten almak daha uygun oluyor bazen....Ben böyle parçalar için ilk servisten fiyat alırım..Geneldede serviste daha uygun olur...Çıkmacılar 3-5 senedir uçmuşlar...Yetkili servisten daha yüksek fiyat veriyorlar...Bir ara Toyota araç almıştım..Ses açma kapama tuşu yoktu..dedim parçacılardan alıyım..Gittim Atatürk Oto sanayiye bulduk..Neyse nekadar dedim 15 lira dedi..Yuh dedim...Teybide beraberindemi veriyorsun...Abi fiyatlar böyle işine gelirse diyorlar...Toyota servisini aradım adres falan istediler gelince haber veririz falan..Neyse biraz tez canlıyım gelene kadar,Yenibosna da toyota servisine gittim sıfır parçaya 4,5 lira dediler..4,5 liraya aldım...Telefonla Aradığım Serviste kargoyla göndermiş bedavaya..İki adet ses açma kapama butonu olmuştu elimde :)....Yani kısacası trim parçalarda önce yetkili servisle görüşün...;)

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Malesef o da tükenmiş...Bir tane var gittigidiyorda ama oda ön sol sadece..70 küsürde fiyatı..Baya pahalıymış...Servisten almak daha uygun oluyor bazen....Ben böyle parçalar için ilk servisten fiyat alırım..Geneldede serviste daha uygun olur...Çıkmacılar 3-5 senedir uçmuşlar...Yetkili servisten daha yüksek fiyat veriyorlar...Bir ara Toyota araç almıştım..Ses açma kapama tuşu yoktu..dedim parçacılardan alıyım..Gittim Atatürk Oto sanayiye bulduk..Neyse nekadar dedim 15 lira dedi..Yuh dedim...Teybide beraberindemi veriyorsun...Abi fiyatlar böyle işine gelirse diyorlar...Toyota servisini aradım adres falan istediler gelince haber veririz falan..Neyse biraz tez canlıyım gelene kadar,Yenibosna da toyota servisine gittim sıfır parçaya 4,5 lira dediler..4,5 liraya aldım...Telefonla Aradığım Serviste kargoyla göndermiş bedavaya..İki adet ses açma kapama butonu olmuştu elimde :)....Yani kısacası trim parçalarda önce yetkili servisle görüşün...;)
Kesinlikle abi, pandizot ayaklarında yaşamıştım aynı olayı.. Daha yan sanayileri pek türememişti piyasada yetkilide de tuzlu olur diye sormamıştım bir küçük tahta parçasıyla birkaç ay idare etmiştik daha sonra servise gidince sorayım dedim 10 lira civarıydı hemen değiştirmiştim :)

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle abi, pandizot ayaklarında yaşamıştım aynı olayı.. Daha yan sanayileri pek türememişti piyasada yetkilide de tuzlu olur diye sormamıştım bir küçük tahta parçasıyla birkaç ay idare etmiştik daha sonra servise gidince sorayım dedim 10 lira civarıydı hemen değiştirmiştim :)
Çok nadirende olsa bulamadığın parçalarda biraz şok olabiliyorsun :)...Bir önceki astramın şu kapı kilitlendiği ve açıldığı zaman yukarı aşağı inen zımbırtı varya camların orada kapı kilidi plastiğimi ne diyorlar...Cevizlibağ opel servisine gittim...Parçayı buldular sevindim tabi..Böyle ufak parçalar zor bulunuyor...Fiyatını sorduğumda yanlış hatırlamıyorsam 34-35 lira gibi bir fiyat duyunca oha dedim..Herzaman dediğim gibi,araçlarımızı parçalayarak satsak iki katı fiyatına gider :)

Ens4181

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkdaşlar,

Hocam Kocaeli’de ikamet ediyorsanız sanayi mah. Opel çıkmacılar var, muhakkak birinde istediğiniz herşeyin orjinali uygun fiyata bulabilirsiniz, telefon ile aradığınızda üşengeçlikten yok derler ama giderseniz bakıp, bulacaklardır.