Astra J İlk Gün İzlenimlerimiz

BugattiV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J İlk Gün İzlenimlerimiz

Benim 2 ay oldu ben de arada sırada arka camı açıyorum yanlışlıkla.  ;D

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BugattiV link' Alıntı:
Benim 2 ay oldu ben de arada sırada arka camı açıyorum yanlışlıkla.  ;D

Aynen 1 sene oldu ama hala daha yapıyorum onu :D demekki sorun bende değilmiş artık daha mutluyum :)

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar,
Ben de dün teslim aldım aracımı. Beyaz 1.3 dizel stil paket+ necvox navi. 70 km yaptım bazı hoşuma gitmeyen şeyler oldu. Örnek olarak geri vitese geçişte bir sıkıntı mı var ben mi geçiremiyorum bilmiyorum baya zor geçiyor. Şu an ortalama tüketimim 8 litre. Navigosyondan televizyonu deniyim dedim. Görüntü inanılmaz kotu bulanık ve karıncalanmalar var. Biraz canım sıkıldı açıkçası

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geri vites nadir olarak gıcıklık yapıyor ilk başlarda bende bazen geçiremiyordum ama çözümü 3e takın sonra geri vitese alın öyle rahat geçiyor alışında sıkıntı kalmaz.Ortalama 70km yapmışınız büyük ihtimal 1 2 3 . viteslerde çok gezdiniz ondandır normalde şehir içi + şehir dışı benim araç 5.2-5.4 arası geziyor uzun yolda 4.4 yakıyor :)

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Geri vites nadir olarak gıcıklık yapıyor ilk başlarda bende bazen geçiremiyordum ama çözümü 3e takın sonra geri vitese alın öyle rahat geçiyor alışında sıkıntı kalmaz.Ortalama 70km yapmışınız büyük ihtimal 1 2 3 . viteslerde çok gezdiniz ondandır normalde şehir içi + şehir dışı benim araç 5.2-5.4 arası geziyor uzun yolda 4.4 yakıyor :)
Aynen ankara şehir içi gezindim. Bugun ortalama 6.9a düştü=) umarım senin değerleri yakalarım ben de zamanla. Şu an araç 100 km oldu=) Vitese de alışmaya başlıyorum yavaştan.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yakalarsınız c.c ile kullanırsanız uzun yolda 1250km yaptım 1 depoyla düşünün rahatlığı :) ama klima açarsanız 1000-1100 arası oluyor :)
Vites konusu alışırsınız alışınca çok tatlı geliyor viteslerin değişimi parmakla rahat rahat geçiyor :)

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geri vites için forumdan öğrendiğim hareket rahtlık sağlıyor, bende otomatik oldu artık. Önce üçe takın, hemen sonraya geriye takın vitesi.

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

revisor link' Alıntı:
Geri vites için forumdan öğrendiğim hareket rahtlık sağlıyor, bende otomatik oldu artık. Önce üçe takın, hemen sonraya geriye takın vitesi.
Bunu deneyeceğim. Teşekkürler

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu geri vites problemini hiç yaşamayanlardan biri benim heralde. Hiç bi problem yok ama bende de rüzgar sesi var mesela.. teknoloji şansı denen şey hakkaten bi gerçek.