Astra J hb 1.4 T otomatik sport yakit tuketimi

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J hb 1.4 T otomatik sport yakit tuketimi

gradient link' Alıntı:
Çok iyi bir değer active select 1.4 turbo için. 11-12 litre altına düşüremeyince ancak 1 yıl katlandım. Arkadaşlar bilir cosmo turboyu verip dizel sport aldım. Benzin istasyonuna 10 günde bir uğrarken şimdi ayda bir anca. Aslan besleyen yemini düşünmeyecek ama ülkemizde de yem çok pahalı.

Aslanda iyi tırmalıyor ama abi. (:)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbulda 9.4 Lt a/s icin normal degerler bence araciniz cok yakmiyor.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
İstanbulda 9.4 Lt a/s icin normal degerler bence araciniz cok yakmiyor.
Ben de söyledim a/s için 9,4 lt. istanbul arası son derece makul değerler, manuelde bile bu değerleri görüyorum dedim ama anlatamadım sanırım  bravoo

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kocaeli 1.6 115 manuel 10.8 e düştü aracım  :D

uçaktamircisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bayrak link' Alıntı:
agrasif kullanmaya gelmiyor içiyor benzini  aracı yavaş devirlendirin  bu sayede erken vites atıyor 100-110 km aralığında cc açık kullanın bu arada 5 kişi yükünüzde baya varmış 

Bu arada başlangıçta  yakıt verilerini sıfırladınızmı?

Dün yola cıkarken ona dikkat etmemiştim ama bugun işe giderken o sekilde denedim . Zeytinburnunda oturuyorum. Atatürk havalimanında çalsıyorum. işe giderken hem km mı hem yakıt verilerini sıfırladm .
Yagmur yagdıgından e-5 in tıkalı olucagını dusunerek sahilden gitmeyi tercih ettim . E-5 üzerinden 7 km olan yolum sahilden dolanarak 17 km yi buldu . hiç trafik yoktu . dur kalk yapmadım ortalama 60-80 km hızla sakin kullandım.
Sonuç
17 km boyunca , 100 km / 6.4 ortalama yakıt tüketimi yakaladım .  rasta_occasion

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uçaktamircisi link' Alıntı:
Dün yola cıkarken ona dikkat etmemiştim ama bugun işe giderken o sekilde denedim . Zeytinburnunda oturuyorum. Atatürk havalimanında çalsıyorum. işe giderken hem km mı hem yakıt verilerini sıfırladm .
Yagmur yagdıgından e-5 in tıkalı olucagını dusunerek sahilden gitmeyi tercih ettim . E-5 üzerinden 7 km olan yolum sahilden dolanarak 17 km yi buldu . hiç trafik yoktu . dur kalk yapmadım ortalama 60-80 km hızla sakin kullandım.
Sonuç
17 km boyunca , 100 km / 6.4 ortalama yakıt tüketimi yakaladım .   rasta_occasion
Bu anın fotosunu çek bence. Görüp göreceğiniz en iyi değer olarak olumsuzlestirin.  011zaa

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uçaktamircisi link' Alıntı:
Sonuç
17 km boyunca , 100 km / 6.4 ortalama yakıt tüketimi yakaladım .   rasta_occasion
17 km de aracin ortalama yakit degerini tam olcemezsiniz.
Yani 6.4 lt sizi fazla mutlu etmesin bence.
İstanbulda normal sartlarda araciniz en asagi 10 LT yakar.
Bomboş yollari saymazsak tabii.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
ևok iyi bir değer active select 1.4 turbo için. 11-12 litre altına düşüremeyince ancak 1 yıl katlandım. Arkadaşlar bilir cosmo turboyu verip dizel sport aldım. Benzin istasyonuna 10 günde bir uğrarken şimdi ayda bir anca. Aslan besleyen yemini düşünmeyecek ama ülkemizde de yem çok pahalı.

special_Yeah  bu çok iyi olmuş...

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Bu zor yolds başarılar...

saygılar sunar , bu yolda devam edip benim için sadece bir ulaşım aracı olmayan astramı üzmeyeceğimi bir kez daha forumdaşlarımıza bildirmek isterim.  greatt