ASTRA J GÜNDÜZ FARI LED SORUNUNA SON - MTEC MT-282 120 SMD LED DRL

sinez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J GÜNDÜZ FARI LED SORUNUNA SON - MTEC MT-282 120 SMD LED DRL

sanalbiri link' Alıntı:
Acaba montajda mı sorun oldu ki?Bu gündüz farı olayında;gündüz daha parlak,gece ise normal yanması lazım.Çünkü bu lamba çift flament özelliklidir.Led ampullere de bir daha baktım az önce.Dandik birşeye benzemiyor bence.Arıza uyarısı da vermemesi lazım.Onun için dekoderi var ya bunun.Montaj yaptırınca sonuçları buradan paylaşırım.
Sanırım montajda sorun oldu satan ile telde konuştum sağolsun baya yardımcı oluyor ama dediğim gibi tamda baktırmadım voltaj farklarından olsa gerek çözerim onu 1-2 aya
drl ledler kaliteli sıkıntı plaka ledlerde çıktı bahsettiğim oydu :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Osman Bey,

Beyaz gündüz farları montajınızı dört gözle bekliyorum :)
Ben de almayı düşünüyorum, fotoğrafları bekliyoruz :) :)  bravoo

sinez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ha buarada gündüz farını led yapanlara kısalar için philips diamond vision u şiddetle tavsiye ediyorum çok güzel uyum yakalıyor

cekY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
[quote author=cekY link=topic=6866.msg175543#msg175543 date=1364029398]
Baştaki ürün bunlardan daha güzel ama fiyatı çok pahalı. Sis farları ve iç aydınlatmalar için hepsiburada'dan ampulleri sepetime ekledim ama başka birşey çıkar diye beklemedeyim. Abi söke'liymişsin taktırdığında canlı canlı görmek isterim  :)

Hemşerim montajdan sonra tabiki de gel gör.Hem tanışmış oluruz.Gündüz farı 80 TL.Kargoyla 85 TL.Ya ben beyaz ışık hastasıyım.ևok istediğim için parası bana çok gözükmüyor.Mtec T20 kullanıyorum.O da beyaz ışık veriyor,ama canlı,parlak değil.Bu ondan daha parlak.Bakalım işte;sis farlarımı bekliyorum.Gelince parlatırız yani.... :)
Hemşerim montajdan sonra tabiki de gel gör.Hem tanışmış oluruz.Gündüz farı 80 TL.Kargoyla 85 TL.Ya ben beyaz ışık hastasıyım.ևok istediğim için parası bana çok gözükmüyor.Mtec T20 kullanıyorum.O da beyaz ışık veriyor,ama canlı,parlak değil.Bu ondan daha parlak.Bakalım işte;sis farlarımı bekliyorum.Gelince parlatırız yani.... :)[/quote]Mtec T20 bende almıştım abi ampülleri mavi olduğu için bi süre kullandım söktüm sonra.Boşta duruyor 3 adet var. Ya led ile beyaz yapacağım gündüz farlarını ya da turuncu alıp amerikan park + beyaz sis yapıcam. Gönlümden geçen Plakalıklara, gündüz farlarına, iç aydınlatmaları, sisleri beyaz yapmak. :) Geceleri karşıdan gelenlerin gözünü almayacağını bilsem kısaları dahi beyaz yapabilirim  kingg

msungur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar merhaba, ilgili linklerde bahsedilen fardoktoru sitesinin sahibi ve ampulleri üreten kişi benim. Ampulleri her iki modda da parlak yanacak şekilde özellikle kendim ayarlıyorum. İsteyen kişilere park DRL parlaklığını farklı ayarlayabilirim. Dekoderler ile kesinlikle arıza lambası yakmaz, onlarca araç üzerinde denenmiştir. Bu ürünü ve çözümü yurt dışına bile gönderiyorum. Plaka ledleri de sorunsuz, arıza lambası yakmaz. Led istemeyenler için turuncu ampulde var. Sorusu olan arkadaşlara yardımcı olmak isterim. web sitemden mesaj atabilirsiniz.

excerius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bu mtec mt-282 den aldım fakat arıza mesajı verdi sizce neden olabilir ? ürün mü sahte acaba ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

excerius link' Alıntı:
ben bu mtec mt-282 den aldım fakat arıza mesajı verdi sizce neden olabilir ? ürün mü sahte acaba ?
Hangi led ampulu takarsaniz araya ariza kesici devre koymadiktan sonra ariza verir.

excerius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et