ASTRA J GÜNDÜZ FARI LED SORUNUNA SON - MTEC MT-282 120 SMD LED DRL

byhorizon(tm)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J GÜNDÜZ FARI LED SORUNUNA SON - MTEC MT-282 120 SMD LED DRL

Hasan B link' Alıntı:
Selam arkadaşlar,

aşağıdaki link ten Almanya dan sürekli alım yaptığım firmada gündüz farı LED uyuglaması ve arıza kesin göstermiyor, en önemlisi ise fiyatı.

http://www.conrad.de/ce/de/product/841222/Eufab-SMD-LED-T20-Leuchtmittel-T20-W3x16d-Weiss-x-L-21-mm-x-45-mm

bunun fiyatı da uçukmuş,4.5 watt olduğu için arıza ışığı yakabilir. 5 watt olması daha uygun olurdu.Ayrıca ; siz alıp denediniz mi?

Kazim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Yeni sportlarda gelen gündüz fari servislerde yedek parca olarak varsa araclarimizda sorunsuz calisir mi?
14alkiss 14alkiss 14alkiss

COOOOOK guzel fikir… benimde en cok yapmak istedigim sey gunduz farlarini apaciye kacmadan lede cevirmekti… Ankara Opis te tanidik birisi vardi… ben bi ona soruyum bakalim makjayli kasanin o ledleri var mi???
Gelismelerden haberder ederim…

msungur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar fardoktoru sitesine baktınız mı?

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

buyrun arkadaşlar 4,46 dolar. ben bu siteden daha öncede birçok kez alışveriş yaptım sıkıntı olmuyor. linkteki ürün 12v olduğu için arıza ışığıda yakmaz. ben kendim için sipariş vericem isteyen olursa fazla da verebilirim. bana mesaj atın.
http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-2X-T10-LED-Bulb-3528-SMD-Pure-White-Car-Side-Wedge/580995801.html?s=p

byhorizon(tm)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
buyrun arkadaşlar 4,46 dolar. ben bu siteden daha öncede birçok kez alışveriş yaptım sıkıntı olmuyor. linkteki ürün 12v olduğu için arıza ışığıda yakmaz. ben kendim için sipariş vericem isteyen olursa fazla da verebilirim. bana mesaj atın.
http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-2X-T10-LED-Bulb-3528-SMD-Pure-White-Car-Side-Wedge/580995801.html?s=p

Selamlar,bu tür led ler zaten dc 12 volt ile çalışır ,kaç watt enerji harcadığı önemlidir,5 watt olsa bile arıza ışığı yakma ihtimali vardır .Ayrıca bunlar t10 tek flament gündüz farında kullanamazsınız.Gündüz farında  t20 dual flament en az 5 watt lık almanız gerekir.Bu ürünü iç aydnlatmalarda kullanabilirsiniz.Sadece iç aydınlatmalarda arıza ışığı yakmaz zaten ne takarsanız takın iç aydınlatmalarda arıza ışığı yakmaz,çünkü;can bus kontrolü yapılmıyor.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

byhorizon(tm) link' Alıntı:
Selamlar,bu tür led ler zaten dc 12 volt ile çalışır ,kaç watt enerji harcadığı önemlidir,5 watt olsa bile arıza ışığı yakma ihtimali vardır .Ayrıca bunlar t10 tek flament gündüz farında kullanamazsınız.Gündüz farında  t20 dual flament en az 5 watt lık almanız gerekir.Bu ürünü iç aydnlatmalarda kullanabilirsiniz.Sadece iç aydınlatmalarda arıza ışığı yakmaz zaten ne takarsanız takın iç aydınlatmalarda arıza ışığı yakmaz,çünkü;can bus kontrolü yapılmıyor.

açıklama için teşekkürler. araştırmaya devam o zaman

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu ampul astra j gündüz farı için uygun değil. almanız gereken w21/5w olmalı. t20 sadece ampulün boyutudur. bilginize.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nuralk34 link' Alıntı:
bu ampul astra j gündüz farı için uygun değil. almanız gereken w21/5w olmalı. t20 sadece ampulün boyutudur. bilginize.

açıklamasında öyle olduğu yazıyor zaten:
"high quality free shipping w21/5w car lights 44 SMD1210,7443 led bulbs,canbus t20 led car"

byhorizon(tm)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

açıklamasında öyle olduğu yazıyor zaten:
"high quality free shipping w21/5w car lights 44 SMD1210,7443 led bulbs,canbus t20 led car"

arıza ışığı yakmayabilir 5 watt olduğunu yazmış ancak bu çin sitelerinde satılan ürünler çoğu zaman gerçek watt değerini vermezler.Fiyatı düşük olsaydı denemenizi tavsiye ederdim ancak paranızı riske atmayın bu ürünler için.Garanti çalışan ürün bulun.