Astra J-Flexride

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşünmedim degil :) ama J modelinde salak bir sunroof olayına girmiş opel h modelindeki gibi olsaydı belki ;)

yok kardes onu dusunmedim de deri koltuk olayını dusundum, birde simdilik opelin bir kampanyası varmıs gidip bir bakcam belki onu da ekletirim :) kabul ederlerse :p

Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ?
Teşekkürler

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ?
Teşekkürler

taksitlendirme ile ilgili bir durum
kocfinans kapmanyası ile ilgili kocfinans ve opel in sitesinde kampanya ile ilgili yazılar yazıyor da cok onemli de degilmiş açıkçası bende onemsemedim

Astra 1.7CDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi ki seçmişsiniz flex i çok eğlenceli birşey.

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben flexiride la bu kadar denemedim ama sport moduna alınca arabadan aldığım zevk iki katına çıkıyor desem yeridir. Sanki arabam başka bir araba oluyor.

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birkac gun once opel turkiyeden aldıgım habere gore 1.3cdti motorla birlikte flexride üretimi olmayacakmıs, haziran ayında uretim için basvurdugum model olan cd500navi modeli üretim bandındaymış. ama ne yazıkki flexride olmuyormus, bende 1.7cdti istedim bunun temini ve fiyatı kousunda bana bilgi verecekler olmadı 1.7cdti flexride alacagım, olmadı artık flexridesız bir astraj cd500navi olacak.

Ben flexiride la bu kadar denemedim ama sport moduna alınca arabadan aldığım zevk iki katına çıkıyor desem yeridir. Sanki arabam başka bir araba oluyor.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birkac gun once opel turkiyeden aldıgım habere gore 1.3cdti motorla birlikte flexride üretimi olmayacakmıs, haziran ayında uretim için basvurdugum model olan cd500navi modeli üretim bandındaymış. ama ne yazıkki flexride olmuyormus, bende 1.7cdti istedim bunun temini ve fiyatı kousunda bana bilgi verecekler olmadı 1.7cdti flexride alacagım, olmadı artık flexridesız bir astraj cd500navi olacak.

İhşallah olmaz ama Türkiye'ye 1.7 cdti getirmedikleri için özel sipariş olsa da isteğin reddedilebilir. :sorry::sorry::sorry:
Umarım isteğin gerçekleşir. :)