Astra j eğlence ve navigasyon sistemi

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar uzun süredir tüm cihazları araştırdım ve necvox platınum dvn-p 1033 serisi cihazda karar kıldım. aracıma montajını kendim yaptım ,genel olarak inceledim. ben çok beğendim. görsel ve özellik olarak çok başarılı. bunlarda bir kaç fotoğraf.

en çok sevdiğim özellik ise dsp ses seçeneği olması bu işlemci sayesinde müzik dinlediğinizi anlıyorsunuz ve o işe yaramaz dediğimiz astranın orjinal hoparlörlerinin nasıl ses verdiğine şaşıracaksınız.

2v4dO0.jpg

d4ErlL.jpg

gps antenini göğsün üstündeki hoparlörü söküp ön tarafına monte ettim. *ayrıca aracın sinyal seslerini ve park sensörü sesinide resimdeki hoparlörün kablosunu kesip necvoxtan çıkan sinyal çıkışı kablosuna bağladım. bunu kesinlikle tavsiye edyiyorum süper oldu.

RERA2Y.jpg

NYJXd5.jpg

Z2R6qa.jpg

1j0bWj.jpg

4YOAyG.jpg

RERAdZ.jpg

q9n0Zd.jpg

9vlzBN.jpg

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullanın zaten j kasada benim gözümde olmazsa olmaz bir eklenti

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Ethem abi. Dayanamadın el attın astraya :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullanın. J kasa için oldukça faydalı bir eklenti. Bizimkilerde malum teyp arzın dibinde :(

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
abi çok hoş olmuş kullanım açısından yorumlarını alabilir miyim bizim teyplerde dipte olmasa bende çok istiyorum

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağatay biz dün dayımın arabaya aldık taktık :D navix 7708 modeli ismail berkeden aldık 2 yıl garantili. konsola uyumu süper direksiyon kumandası süper kesme biçme yok herşey tıkırında çalışıyor şuanda.
corsa d'nin konsol açıl olduğu için izlerken tv falan bir sorun yaşatmıyor. ses olarak arabada zaten tesisat var . tavsiye ederim corsanın içi bir anda değişti. kaskoyada işlettim bugün 50 tl farkla. kafamız rahat. :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:51 ----------

G1lnY3.jpg

buda tost makinasıyla çekilmiş resim :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
çağatay biz dün dayımın arabaya aldık taktık :D navix 7708 modeli ismail berkeden aldık 2 yıl garantili. konsola uyumu süper direksiyon kumandası süper kesme biçme yok herşey tıkırında çalışıyor şuanda.
corsa d'nin konsol açıl olduğu için izlerken tv falan bir sorun yaşatmıyor. ses olarak arabada zaten tesisat var . tavsiye ederim corsanın içi bir anda değişti. kaskoyada işlettim bugün 50 tl farkla. kafamız rahat. :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:51 ----------

G1lnY3.jpg

buda tost makinasıyla çekilmiş resim :)

güzel durmuş kaca aldın ışıklarıda aynı renk bir ara bunların ışıkları kırmızıydı:)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
600 tl normalde finansbanka 9 böldü 640 tl 35 lirada tv antenine verdik. montaj bize ait :)

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok guzel olmus, benim de aklimda olan bisey ancak ogrenci adama gore degil bu fiyatlar :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk