Astra J Double Teyp

hiimskidrow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar aranıza yeni katıldım. Aracım 2013 model 1.3 Cdti Edition paket Astra. Aracımda CD400 teyp var bu teypte bluetooth üzerinden müzik dinleyemiyorum. Aracıma double teyp takmak istiyorum. İşin ehli ve uygun fiyatlı yapan tavsiye ettiğiniz bir yer var mı? Konum olarak İstanbul/ Esenyurt-Beylikdüzü-Avcılar-Büyükçekmece yada Avrupa yakasında bu konumlara yakın yerler olabilir.

Şimdiden teşekkür ederim.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar ben bu konuyu daha önce araştırmıştım. Yararlı bilgiler olacaktır konuya göz atmanızı tavsiye ediyorum TESLA EKRAN ÖNERİSİ ne tıklayarak devam edebilirsiniz. Ya da MULTİMEDİYA ÖNERİSİ ne tıklayarak devam edebilirsiniz. Son zamanlarda ben kendi aracıma Bmw aracım için NBT arayışı içerisinde olduğum için bayadır araştırdım MPOWER ASAF AUTO genel olarak aralarında en iyisi. Avcılarda CARPLAY MULTİMEDYA https://www.instagram.com/carplaymultimedya/ hemen Avcılar Metrobüs durağını geçtikten sonra yan yolda bu arkadaşlarda iyi. Önemli olan bütçenizin ne kadar olduğu 4-5 bintlden 25 bintlye kadar devam eder.

hiimskidrow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar vermiş olduğunuz cevap için teşekkür ederim. İnceleyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Esse Grup : Adres: Çobançeşme Kımız Sokak, Sanayi Cd. No:12, 34196 Bahçelievler/İstanbul
Opelin Orjinal Multimedya taktırdığı yerdi... İsterseniz bir bakın derim...