Opel Astra H araçta CD30 yerine android double teyp takılınca saat ayarı yapmak

cronostr

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
2013 model Opel Astra H aracıma android double teyp taktırdım. Sistem saat ayarı bozulduğu için ayar yapmak istiyorum ancak settings tuşu CD30 la beraber gitti :) Android üzerinden ayarı yapıyorum ama bu ayar teyp için geçerli oluyor. Üst ekrandaki saati değiştirmek için yapılabilecek bir yöntem var mı yoksa CD30 teybi takıp ayar yapıp geri mi sökeceğiz?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır tabiki.direksiyondaki sol tekerleği çevirerek bastırıp onay yaparak rahatlıkla ayarlayabilirsin.
Önce sol tekerleği bastırarak saat tarih ayar menüsüne girmelisin.ayrıca cihazda bir yerde sertings ayar menüsü muhakkak
Koymuşlardır sizin henüz farkedemediğiniz

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cronostr

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Dediğiniz gibi android teybin programları arasında ayarlara girmeye yarayan bir program buldum. Tarih ve saati ayarladım ancak direksiyondaki soldaki tekerleğin düğmesine basarak sadece yol bilgisayarına giriyor, ayarlar menüsüne girmiyor.
Gizli menüye girmenin bildiğiniz bir yöntemi var mı acaba? Hani settings tuşuna basarak araç bilgilerini görebildiğimiz menüye? Double teypteki programla değişik şeyler denedim ancak gizli menüye girmeyi başaramadım.

cronostr

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar android double teypten gizli menüye girme şansımız hiç mi yok acaba? Varsa yöntemi yada kullanabileceğimiz android programı var mı bildiğiniz? Bir de bu double teypteki arabanın ayarlarını kontrol eden android programlar araca özel mi yazılıyor? Yani bu programları başka teypte kullanma imkanı var mı?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 çeşit android kullandım. 4.4.2 sürüm ve üzerinde olan cihazlarda giriyor genelde gizli menüye.
Şimdi cihazınızda settings tuşu ve 1 den 9 a kadar olan tuşların olduğu bir program muhakkak vardır. Ona 10 sabiye civarında basılı tutup sonra yine aynı programda olan bc tuşuna basarsan girecektir. Resim paylaşırsan daha açıl anlatabilirim. Sürümü de yaz buraya. Programın arayüzünün de resimlerini at settings olan kısmın

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cronostr

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Ben de hep bir tuşa basılı tutulacak mantığıyla düşündüğüm için girememişim gizli menüye. Teybim Vertech marka. Ayarlarla ilgili programın içinde "BC" düğmesi var. Ona basılı tutmadan her bastığımda gizli menüdeki bölümler geldi. Yalnız CD/MP3, AYAR, SAAT gibi işlevsiz düğmeler de var programda. 2 çeşit ayar var: AYAR ve AYARLAR diye. Gizli menüye girebildim sonunda. İlginiz için teşekkürler Tolga Bey.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim. Benim araçta da şuan vertech var.
İşine yararmı bilmem ama android 7 sürüm kullanıyorsan herhangi bir müzikçalar internet radyo vs. Program yükleyince direksiyon tuşların yine de çalışıyor.ben çok beğendim bu yönünü vertech in

cronostr

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Rica ederim. Benim araçta da şuan vertech var.
İşine yararmı bilmem ama android 7 sürüm kullanıyorsan herhangi bir müzikçalar internet radyo vs. Program yükleyince direksiyon tuşların yine de çalışıyor.ben çok beğendim bu yönünü vertech in

Vertech de navigasyon güncellemeyi yapabiliyor musunuz? Nasıl?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Denemedim hiç ama yapılıyordur.benim cihazda dahili hafızada haritalar

Sony XZ cihazımdan gönderildi

cronostr

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Denemedim hiç ama yapılıyordur.benim cihazda dahili hafızada haritalar

Sony XZ cihazımdan gönderildi

Avgo bakıyor sanırım Vertech lere. Onlara mı sorsak ki? Başka bir fikriniz var mı? Benim hafıza kartı çıkmadı alınca teybin içinden.