Astra J Cyclone Ekran Hk

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Yeni aldığım Astra J aracımda serviste takılan Cyclone eğlence sistemi mevcut. Ben bu sistemin aux üzerinden bağlanmasından biraz muzdaribim. Çünkü aux girişini kullanamıyorum. Şimdilik bluetook ile çalıyorum ama bu sistemin ses kalitesi orjinali kadar başarılı değil. Bu bağlantının başka bir yolu yok mudur? USB veya CD bana çok zahmetli geliyor ve pratik değil. Telefondan dinlemek daha basit.

Ayrıca eski aracımdan aldığım anfi ve subwooferi monte etmek istiyorum. Bir sorun teşkil eder mi? Zira hoparlörleride anfiden besleyeceğim doğal olarak. Eski aracımda problem olmadı ama bunda bir sıkıntı olur mu?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usb pratik değil mi ?
aux kadar sıkıntılı birşey yok sanırım araçta.
kablolarla uğraşmak yerine usb atarım şarkıları dinlerim.
illa aux kullanmak istiyorsanız 3.5 mm jack çoklayıcılar var. bir girişi çift yapıyor. ondan alırsınız bir tanesi telefona diğer cyclone...

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam USB'den şarkıyı bulana kadar telefondan iki tuşla hallediyorum binlerce şarkı arasından. O açıdan pratik değil dedim. Gerçi klasörlerin içerisinde dolaşmayı beceremedim ondandır belki. Tüm şarkılar çıkıyor çünkü. Tek tek klasörleri nasıl görebilirim acaba USB'de?

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoperlörlerinizi anfiden beslemek zorunda değilsiniz ki, subwoofer için anfi ya tek kanal ya 5 kanaldır iki durumda da sadece anfiyi bağlayıp kullanıcaksınız. Anfi için sizdeki cihazda çıkış mevcut bi tek bagaja kadar kablo çekilecek.

Anfiniz 5 kanal ve 4ünüde hoperlörlere bağlamak istiyorum diyorsanız anfi çıkışına uygun 2 tane mid-tiz takımı alın orj. hoperlörler anfi beslemeye dayanmaz.