AStra J Cyclone DVd Navigasyon Video Tanıtım

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AStra J Cyclone DVd Navigasyon Video Tanıtım

Zaten benimkiler pek olası ihtimaller değildi  :) şemsi Paşa Pasajından dokumalık kumaş almıyoruz ki işçilik hatası olsun dimi ama  :D Yinede merak ettim,biran önce bekliyoruz fotoları, yalnız umarım telefon sesini fln o küçük hoparlörcüklere bağlamamışlardır  002tuhaff

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakan beye mail attim resmi umarim ulasmistir simdi ekler umarim kendisi. Hakan bey kusura baakmayin size de zahmet verdik..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

resmi sn. diagnotics'in mesajına ekledim

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende cd500 düşünüyorum inşallah.cyclone ve diğer ürünün menüsünü sevemedim.cd 500 renkli ekran güzel geldi gözüme.navi olarak cd500 ün navisinden daha mı iyidir?
işlevsel olarak cd500den çok daha iyi ürünler tabiki. cd500 1750 lira sanırım. cyclone ve necvox ne kadar acaba?
cyclone ve necvox da geri dönüş kamerası standart mı onun içinde ayrıca para veriliyor mu?
baştaki videoyu izledim onda vardı ama standart mı hepsinde onu merak ettim.
paylaşımlar için teşekkürler. 14alkiss

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ne yapmak istemişler anlayamadım, sn.diagnotics  aracınızı aldığınızda o hoparlörleri ne için bağladıklarını bizede söylerseniz sevinirim, gerçekten merak ettim.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
bende cd500 düşünüyorum inşallah.cyclone ve diğer ürünün menüsünü sevemedim.cd 500 renkli ekran güzel geldi gözüme.navi olarak cd500 ün navisinden daha mı iyidir?
işlevsel olarak cd500den çok daha iyi ürünler tabiki. cd500 1750 lira sanırım. cyclone ve necvox ne kadar acaba?
cyclone ve necvox da geri dönüş kamerası standart mı onun içinde ayrıca para veriliyor mu?
Ben zaten cyclone u geri görüş kamerası ve bluetooth özellklerinden dolayı tercih ettiğimden hiç kamerasız fiyatını sormadım, ama bencede kamerayıda taktırın, inanın dar yerlerde ve kaldırım kenarlarına yanaşırken çok işinize yarıyor, çünkü aracın arka camının görüş mesafesi malesef biraz yetersiz, burada da kamera devreye giriyor. 1800 TL gibi bir fiyatı olması lazım

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
cd 500 arayüz, görsellik ve orjinallik açısından gerçekten çok iyi bir ürün. Tek problemi bu harita güncellemesini yapmamış olmaları
ama sanırım üzerinde çalışıyorlar belki de yeni bir harita güncellemesi çıkarmaları söz konusu olabilir
Fiyat olarak cd500 daha ucuz 1750 tl civarı, cyclone ise 2000-2500 tl arasında bir fiyat veriyorlar
Standart özellikleri geri görüş kamerası, mp3 ve divx, dvd, film bunları oynatabilmesi, 2 tane usb ve 1 tane ipod girişi olması.
Arayüzü bir değiştirmeye çalıştık daha güzel bir çalışma ile güzel bir arayüz yapmaya da çalışıyoruz aslında
Bilenler için söylüyorum harita güncellemesini de ben kendim yaptım..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birde galiba cd500, aracın üretim esnasında araca monte ediliyor,yani fabrika çıkışlı, o yüzden istediğiniz özelliklere,renge ve donanıma sahip + cd500 donanımlı bir aracı bulana kadar beklemek zorundasınız, ha ellerinde vardır onu bilemem. Ama cyclone yada necvox u, fabrikadan cd400 ile çıkmış standart bir araca daha sonradan taktırabiliyorsunuz.