AStra J Cyclone DVd Navigasyon Video Tanıtım

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: AStra J Cyclone DVd Navigasyon Video Tanıtım

evet şimsi anladım sizin probleminizi sn astraowner
direk söylemeyip ima etmişsiniz en baştan beri :)
yani bi ses sistemiyle görüşün torpidodaki usb uzatılabilir gibi geliyor bana
usb kablosu döşeme altından çekilebilir belki çakmaklığın altına
bir danışın isterseniz, diğer türlü iphone çıkar tak sıkıntı olur dediğiniz gibi

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
necvox siparişi vermiş biri olarak birşey sormak istioyorum ipod/iphone bağlantısı benim için önemli yada normal usb girişleri bunlar kullanışlı oluyormu acaba torpidoda erdem bey sanırım online diil sn,Hakan bu işlevleri konumu nedeniyle kullanışlı buluyormusunz acaba

iphone aracın orjinal usbsi yerine torpidodaki necvoxun usb girişlerine takmak daha kullanışlı bence. çünkü necvoxun usbsine takınca direk ekranda iphone arayüzü çıkıyor ve dosyalar müzikler otomatik olarak müzik çalara ekleniyor. kablo konusuna gelince; taktırırken sorun iphone kablosunu çakmaklığın oraya çekebilirler, hatta bir araçta görmüştüm bizde torpidoda olan usb ve iphone kablolarını çakmaklığın oraya koymuşlardı

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar yeni gelen aracıma cyclone sistemi taktırmıştım..bugün nasıl olmuş diye görmeye gittim. ve ön panelde değişiklik olduğunu gördüm.. şimdi arkadaşlar bilirler flexride olan araçlarda dörtlü ikaz ve airbag tuşlarının 2 yanında tuşlar bulunuyordu..biri sport biri tour tuşu. şimdi benim aracımda buralar flexride olmadığı için boştu.. şimdi gördüğümde buralarda cyclone için tiz hoparlörler bağlandığını gördüm.. yani 2 tane flexride tuşları büyüklüğünde sağda ve solda.. resmini çektim ama şimdi çıkacağım için sonra eklerim.. ses kalitesindeki değişikliği daha test edemedim çünkü yıkamaya falan giriyodu araç.. teslim aldığımda artık yorumları paylaşırım..saygılar..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

diagnotics link' Alıntı:
arkadaşlar yeni gelen aracıma cyclone sistemi taktırmıştım..bugün nasıl olmuş diye görmeye gittim. ve ön panelde değişiklik olduğunu gördüm.. şimdi arkadaşlar bilirler flexride olan araçlarda dörtlü ikaz ve airbag tuşlarının 2 yanında tuşlar bulunuyordu..biri sport biri tour tuşu. şimdi benim aracımda buralar flexride olmadığı için boştu.. şimdi gördüğümde buralarda cyclone için tiz hoparlörler bağlandığını gördüm.. yani 2 tane flexride tuşları büyüklüğünde sağda ve solda.. resmini çektim ama şimdi çıkacağım için sonra eklerim.. ses kalitesindeki değişikliği daha test edemedim çünkü yıkamaya falan giriyodu araç.. teslim aldığımda artık yorumları paylaşırım..saygılar..
Vallahi benim araçta öyle bir şey yok, olmaması gerekir diye de biliyorum. Sonuçta cyclone un gerek müzik, gerekse telefondan gelen sesler aracın kendi hoparlörüne bağlı, ayrıyeten neden hoparlör eklemişler anlamadım. Flexride lardaki sport ve tour tuşlarının olduğu bölüm bende boş.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok enteresan, peki Flexride donanımlı Astra ya Cyclone takılsaydı ne olacaktı?

Acilen resim bekliyoruz  :) gerçekten merak ettim.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi eğer düşündüğüm gibiyse bir işçilik hatası var burda, araç hoparlörüne bağlayamayıp ayrı bir hoparlörmü taktılar nedir ???  002tuhaff Ya dediğim gibi akla hayale sığmaz bir işçilik hatası var ki düşük bir ihtimal, yada cyclone diye farklı bir navigasyon cihazı takmış olabilirler  soruu Neyse fotoğraflar gelince sanırım daha netleşir olay.

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enteresan resimler acil lütfen

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilginç general_hoho

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar suan telden girdigim icin resmi koyamiyorum.ama sistem cyclone du kutusunu gozlerimle gordum. İscilik hatasi olamaz cunku galerinin genel mudurunun arabasina da baktim o da ayniydi valla oyarlar adami :D ne ise yaradigini soramadim tam olarak .ama arabayi teslim almaya giderken kesin sorarim

mail