Astra J Cosmo Bluetooth ve Rehber

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Cosmo Bluetooth ve Rehber

qwer001 link' Alıntı:
şimd[quote author=markopasa86 link=topic=1268.msg42048#msg42048 date=1312440644]
[quote author=qwer001 link=topic=1268.msg42047#msg42047 date=1312437708]
Dün akşam birde Nokia marka telefonla deneme fırsatım oldu ve saat gibi çalıştığını gördüm sistemin.Hiç bir sorun yoktu.Samsung s5620 monte model cihazlar ile bizim aracların bluetooth sistemi tam çalışmıyor.Sorun tamamen telefondan arkadaşlar...
Ben şirket hattında Nokia E66 kullanıyorum, dediğiniz gibi tıkır tıkır çalışıyor.
[/quote]Bana şimdi birde telefon masrafı çıktı iyi mi ? :D
[/quote]
Eğer Nokia almayı düşünüyorsanız ve kızaklı telefon seviyorsanız E66 tarzında telefonları tafsiye ederim, çok büyük bir ekranı yok ama maillarınızı fln da rahatlıkla takip edebiliyorsunuz,fiyatıda çok pahalı değil. Ayrıyeten sizi telefonda sinirlendiren müşterinin suratına telefonu, kızaklı olmasından dolayı, rahatlıkla kapatabiliyorsunuz, o anki stresinizide alıyor  evil_Daemon Ama Nokia nın bütün telefonları araçla eşleşiyor diye biliyorum.
Birtek IPone 3GS lerde sanırım eşleşme sorunu olabiliyor, ek bilgi olarak bunuda belirteyim.

qwer001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.battlefieldturk.com

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=qwer001 link=topic=1268.msg42049#msg42049 date=1312441065]
şimd[quote author=markopasa86 link=topic=1268.msg42048#msg42048 date=1312440644]
Dün akşam birde Nokia marka telefonla deneme fırsatım oldu ve saat gibi çalıştığını gördüm sistemin.Hiç bir sorun yoktu.Samsung s5620 monte model cihazlar ile bizim aracların bluetooth sistemi tam çalışmıyor.Sorun tamamen telefondan arkadaşlar...
Ben şirket hattında Nokia E66 kullanıyorum, dediğiniz gibi tıkır tıkır çalışıyor.
[/quote]Bana şimdi birde telefon masrafı çıktı iyi mi ? :D
[/quote]
Eğer Nokia almayı düşünüyorsanız ve kızaklı telefon seviyorsanız E66 tarzında telefonları tafsiye ederim, çok büyük bir ekranı yok ama maillarınızı fln da rahatlıkla takip edebiliyorsunuz,fiyatıda çok pahalı değil. Ayrıyeten sizi telefonda sinirlendiren müşterinin suratına telefonu, kızaklı olmasından dolayı, rahatlıkla kapatabiliyorsunuz, o anki stresinizide alıyor  evil_Daemon Ama Nokia nın bütün telefonları araçla eşleşiyor diye biliyorum.
Birtek IPone 3GS lerde sanırım eşleşme sorunu olabiliyor, ek bilgi olarak bunuda belirteyim.
[/quote]Teşekkür ederim.Kızaklı olayı güzelmiş de elimde kalır diye korkuyorum.Neyse bi tane Nokia ayarlıcaz artık kendimize :D

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar telefon rehberinin, son aramaların, cevapsız çağrıların, gelen aramaların araç rehberine yüklenememe sorunu ile karşı karşıyayım. Tıkır tıkır işleyen sistem bozuldu. Farklı telefonlarla eşleştirme de yaptım ancak sonuç aynı. Fabrika ayarlarına geri aldım tekrar eşleştirmeler yaptım ancak gene de olmadı. Bağlantıda, konuşmada herhangi bir sorun yok ancak dediğim gibi rehber ve aramalar yüklenmiyor. Böyle bir sorunla karşılaşan ve serviste ne gibi bir işlem yapıldığını bilen var mı acaba?

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

qwer001 link' Alıntı:
Benim telefonum da Samsung Monte. Yalnız benim sorunum rehberin veya çağrı listesinin yüklenmemesi değil, onlarda problem yok. Sadece gelen çağrılar araca aktarılmıyor. Araç üzerinden arama yapabiliyorum ama gelen çağrıya cevap veremiyorum. Iphone 4 ve bilimum nuh nebiden kalma Nokia modellerini denedik, hepsi sorunsuz çalışıyor. Maalesef CD500 ve Samsung Monte arasından bi uyumsuzluk olduğu doğru.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende CD 400 var ve bu zamana kadar çok nadir arasıra rehberin yüklenmediği olmuştu. Onda da cihazı kapatıp açınca sorunsuz yükleniyordu. Şimdi ne oldu anlamadım belki yazılımsal birşeydir.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu cumartesi sabahtan servisteyim, gelişmeleri buradan paylaşırım.

qwer001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.battlefieldturk.com

hokamola link' Alıntı:
Benim telefonum da Samsung Monte. Yalnız benim sorunum rehberin veya çağrı listesinin yüklenmemesi değil, onlarda problem yok. Sadece gelen çağrılar araca aktarılmıyor. Araç üzerinden arama yapabiliyorum ama gelen çağrıya cevap veremiyorum. Iphone 4 ve bilimum nuh nebiden kalma Nokia modellerini denedik, hepsi sorunsuz çalışıyor. Maalesef CD500 ve Samsung Monte arasından bi uyumsuzluk olduğu doğru.
[/quote]

Aynen bende de rehberde , arama kayıtlarında fln sorun yok, gelen aramaları cevaplayamıyosun birde dışarıyı aradığında aramayı bitirme tuşu çıkmıyor ekranda.Garip bişey ya, bula bula bizi buldu :D

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eşteştirdiğiniz cihazınızı silin bir daha eşleştirin. ayrıca telefonun ayarları oluyor bluetooth la ilgili başka bi cihazdan kullanımla ilgili ayarlar. bi telefonunuzun bluetooth menüsünü iyice bir karıştırın. Kimi zaman eşleşiyor. bir süre sonra bazı telefonlar otomatik bluetoothu kapatıoyr bekleme moduna geçtimi. bu yüzden telefon çaldımı araca iletemiyor.

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Yapılabilecek herşeyi yaptım, sonuç hep hüsran. Forumda CD500'le Samsung Monte'yi tam kapasite kullanan kimse yok galiba..

demircic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hokamola link' Alıntı:
Yapılabilecek herşeyi yaptım, sonuç hep hüsran. Forumda CD500'le Samsung Monte'yi tam kapasite kullanan kimse yok galiba..

Monte değil de ben Samsung Jet kullanıyorum. Araçla bağlantı kurulması, arama yapma ve gelen aramayı cevaplama gibi konularda her hangi bir sıkıntı yok. Fakat güncel telefon rehberi araca her bağlantı kurulduğunda aktarılmıyor. Ben her hangi bir işlem yapmadan, kendi kafasına göre ve kendi istediği zaman aktarıyor güncel rehberi. Gerçi buna da şükür. Bir dönem hiç aktarmıyordu :)

Velhasıl, Samsung markasına mı bir gıcığı var Astra'nın, şüphelendim şimdi :)