Astra j ciler Buraya

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
ben 1 serisini seviyorum ama o paralara değil :D astranın dizeli gelmiş olsaydı ciddi ciddi düşünürdüm hazır babamı kandırmışken...

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben düşünüyodum ama o kadar parada çıkmam yani acelemiz yok ama belki piyangodan çıkar 1 ocakta gider alırız ;) yada 2011 ama şu an çok zor görünüyo :(

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama söz veriyorum arkadaslar para cıkarsa hep beraber gideriz HERKEZE BENDEN ÇAAY der gibi HERKESE BENDEN ASTRA diye bağrıcam yani :D:D:D:D

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim düşünceme göre fiyatlar o kadarda abartı değil çünkü sadece opel değil diğer vw veya bir renault bir toyota aynı sınıfg araçlar 40,000 tl nin üzerinde bendede para olsa bende alırım bu güzelliği gerçekten çok hoş tasarımı ve bazı ufak ayrıntıları geliştirilmiş teknolojileri var...

astra h hb elegance 09 16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar auris 38.000 tl golf 38.000 tl astra 41.000 tl azcık fazla ama olsun opel bunu yaparak yarıştan kopmamaya çalışıyo yoksa git gide hyundai kıa seat skoda gibi markaların klasmanına düşecek bu arada hiç birindeki tasarım astra j kadar güzel değil bunuda biliyoruz fazla abartmaya gerek yok bmw 3 serisi çok mu iyi hayır ama bmw olduğu için dünya para istiyolar tabiki opel hiçbir zaman bmw olamaz fakat opelin rakipleride kia hyundai seat skoda olamaz opelin rakipleri her zaman vw honda toyota mazda belki renault dur. saygılar

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araa güzel 1.4 ler 40.000ytl den başlıyor.fiatı yüksek

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercedes bmw bir ekoldür. dıger araçların 7 siddetinde deprem yarattıgı yollarda, esneye esneye gidersiniz. astra nın fıyatı ıcınde soyle bır yorum getırebılırım, leon la donanımsal kıyas yapıyorum benzerler, ama 15 bın tl fıyat farkı var. golf le bakıyorum rezil bir araba. sadece vw etiketinden kazanıyor. yani 3 lü kıyas yapacak olursam fıyat performans Leon..

astra h hb elegance 09 16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercedes bmw bir ekoldür. dıger araçların 7 siddetinde deprem yarattıgı yollarda, esneye esneye gidersiniz. astra nın fıyatı ıcınde soyle bır yorum getırebılırım, leon la donanımsal kıyas yapıyorum benzerler, ama 15 bın tl fıyat farkı var. golf le bakıyorum rezil bir araba. sadece vw etiketinden kazanıyor. yani 3 lü kıyas yapacak olursam fıyat performans Leon..
işte bende onu söylüyorum leon seatın golf vw leon bencede daha güzel ama işte etiket yüzünde bir araba diğerlerinde çok daha pahalı olabiliyor opelde farkını korumak çin bu stratejiye başvuruyor yoksa auris mi leon mu desem herkes tasarım ve kalite yönünde leon der ama auris toyota diyi para ediyor golf vw diye astra da opel diye