Astra j Car pc

mujdatozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mujdatozkan.com
Merhaba arkadaslar uzun süredir planladigim ve gerekli ekipmanlari toparladigim Carpc projemi kisa süre önce tamamladim bu gece ilk defa video çekme firsati bulabildim gece oldugu için görüntüde pek detay görünmüyor fakat ana fikir gayet açik tüm özelliklerini gösterecegim daha detayli ve gündüz çekecegim yeni bir video ekleyecegim simdilik bu kadar yorumlarinizi bekliyorum
Tüm Videolar Hd dir Tam Ekran Ve Yüksek Çözünürlükte Seyretmenizi Tavsiye Ederim
Astra j car pc with Centrafuse

Ynt: Astra j Car pc

mujdatozkan link' Alıntı:
Merhaba arkadaslar uzun süredir planladigim ve gerekli ekipmanlari toparladigim Carpc projemi kisa süre önce tamamladim bu gece ilk defa video çekme firsati bulabildim gece oldugu için görüntüde pek detay görünmüyor fakat ana fikir gayet açik tüm özelliklerini gösterecegim daha detayli ve gündüz çekecegim yeni bir video ekleyecegim simdilik bu kadar yorumlarinizi bekliyorum
Astra j car pc with Centrafuse
mükemmel elinize sağlık çok güzel olmuş

Gayet başarılı buldum.Detaylarını paylaşabilirmisiniz.Birde gündüz resim,video gibi :)

Valla gördüğüm kadarıyla çok sağlam bir altyapı ve büyük bir emek var ortada. Gündüz videosunu bende merakla bekliyorum, özellikle yukarıdaki orjinal CD400 ekranının duruşunu merak ediyorum.

Elinize ve emeğinize sağlık.

GNSpower link' Alıntı:
Valla gördüğüm kadarıyla çok sağlam bir altyapı ve büyük bir emek var ortada. Gündüz videosunu bende merakla bekliyorum, özellikle yukarıdaki orjinal CD400 ekranının duruşunu merak ediyorum.

Elinize ve emeğinize sağlık.

+1

Gerçekten çok sağlam emek var. Ben de o cd400 ekranı ne alemde meraklar içerisindeyim.

eliine sağlık güzel olmuş gündüz görüntülerini sabırsızlıkla bekliyorum.

TEBRİKLER..  045thumbsup

ևok kapsamlı ve teknik bilgi gerektiren bir proje.  14alkiss

Gündüz fotoğraf ve videolarını, ayrıcada küllük yerine adapte ettiğiniz joystick stilindeki ekipmanın detaylarını merakla bekliyorum.

Elinize sağlık. Paylaşım için +2  thnxx

Tebrikler! gördüğüm kadarıyla astra için yapılmış en iyi araç bilgi ve eğlence sistemini siz kendiniz üretmişsiniz :)

Tebrikler, gördüğüm kadarıyla bizim site kendini aştı bence biz kendimize bir yetkili servis açalım.

Geri