astra j cam nikelajı problemi

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j cam nikelajı problemi

Benim araçtaki de OMsaline ama bu kadar açıklık yok! Montajla alakalı bir sıkıntı değil mi bu?

BugattiV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:
Araçtaki 12 parça nikelajdan, sadece arka kelebek camlardaki 2 parçada solma ve lekelenmeler var. Pasta, kola, cila falan filanla giderilecek gibi değil, henüz talepte bulunmadım ama garantiden değişecekler kaçarı yok. Merak ettiğim yan sanayiler gibi yapıştırma değil cam sökülüyor falan yazılmış çok teferruatlı ise aracı rezil etmelerini istemem. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı?

Benim, ön kelebek camları ile arka kelebek camlarının krom parçalarında sararma vardı. Ön kelebek camlarındakileri Opel Odak'ta pasta cila ile giderdiler, arka kelebek camlarındakiler için ise değişim talep ettiler ve garantiden değiştirildi.
Kelebek camı komple değişiyor. Ancak Odak'ın işçiliği iyidir diye düşünüyorum. Artık araba yıkanınca anlayacağım su alıp almadığını :)
Siz de Opel Odak'a başvurun, Tarık Bey yardımcı olmaya çalışacaktır.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

yavuzozkan link' Alıntı:
Benim araçtaki de OMsaline ama bu kadar açıklık yok! Montajla alakalı bir sıkıntı değil mi bu?

Evet o açıklıklar muhtemelen montajdan kaynaklanıyordur, ama çıtayı tam sarmaması Omsa yada titizden kaynaklanıyor maalesef. :)

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Görüldüğü gibi krom cam çıtasını ya paraya kıyıp orijinal yaptırmak gerekiyor yada audi vw gibi krom çıta olmadan kullanmak gerekiyor. Yoksa ancak aracı basitleştiriyor gibi  023hm

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BugattiV link' Alıntı:
Benim, ön kelebek camları ile arka kelebek camlarının krom parçalarında sararma vardı. Ön kelebek camlarındakileri Opel Odak'ta pasta cila ile giderdiler, arka kelebek camlarındakiler için ise değişim talep ettiler ve garantiden değiştirildi.
Kelebek camı komple değişiyor. Ancak Odak'ın işçiliği iyidir diye düşünüyorum. Artık araba yıkanınca anlayacağım su alıp almadığını :)
Siz de Opel Odak'a başvurun, Tarık Bey yardımcı olmaya çalışacaktır.

İlginiz için teşekkür ederim, dediğiniz gibi yapacağım.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Evet o açıklıklar muhtemelen montajdan kaynaklanıyordur, ama çıtayı tam sarmaması Omsa yada titizden kaynaklanıyor maalesef. :)
Hayır i acikkiklar montajdan kaynaklanmıyor bende omsa var ve modifiyeci arkadaşımla beraber yaptık, yapistirmadan önce deneme de yaptık fakat olmuyor citalar milimetrik olarak kısa kalıyor. Birtek s-dizayn kaldı denemedigim, onlar orjinaldeki gibi olduğunu iddaa ediyorlar

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
bende omsa ürünü kullanmışltım krom cam çıtası ancak memnum değildim bende lekeler yok ama orjinalinki gibi parlamıyor ve fitilleri tam kapatmıyor. acaba s-dizayn ürünü nasıldır fiyat olarak yüksek ve fitilleri tam kapattığı yazıyor
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-astra-j-hb-krom-cam-cerceve-seti-12-prc-133759348/detay/

gayet güzel ve kapatıyor fitilleri bi arkadaş yaptırmış bana attı resimleri numaranızı yazarsanız whatsaap tan atabilirim resimleri size

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bu konuyu çok araştırdım. y.dışı siteler de dahil. isteğim orjinal alıp trden veya y.dışından kendim monte etmekti ama bulamadım. kelebek camlar değiştiği için servis çok para istiyor haliyle. ama montaj dökümanlarını bulmuştum uygulaması zor kapı döşemelerini sökmek gerekiyor yani direk yapıştırma değil. sonradan yapılanlarda orjinal gibi parlamıyor, fitilleri tam kapatmıyor.

şimdi yeni bulduğum şu linkteki ürün fotolarına göre fitilleri tam örtüyor . ne dersiniz bundanda sipariş verip deneyeyimmi?
http://www.aliexpress.com/item/12pcs-set-Buick-Excelle-GT-XT-2010-window-frame-trims-total-stainless-steel-freeshipping/902483048.html

bu gerçekten güzelmiş s-dizayndan daha iyi duruyo  spariş verirseniz benide yazın bende varım.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
gayet güzel ve kapatıyor fitilleri bi arkadaş yaptırmış bana attı resimleri numaranızı yazarsanız whatsaap tan atabilirim resimleri size
Hocam  Bende omsa müşteri hizmetleri ve titiz  nikelaj ile telefonda konuştum onlarda kadar ediyorlar tamamen  fitilleri kapatmadığını yani ölçüler birebir  örtmüyor,  özelden telefonda yazıyorum  fotografları yollarmısınız whatsup dan.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam  Bende omsa müşteri hizmetleri ve titiz  nikelaj ile telefonda konuştum onlarda kadar ediyorlar tamamen  fitilleri kapatmadığını yani ölçüler birebir  örtmüyor,  özelden telefonda yazıyorum  fotografları yollarmısınız whatsup dan.

attım resimleri sizin linkteki çıtalar çok güzel görünüyo ama gelirken bükülebilir,yada kalabilir gümrükte diye düşünüyorum