Astra J cam filmi

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J cam filmi

eray01 link' Alıntı:
stop lambalarını karartmanın maliyeti ne acaba

Boyatırsanız 20-25 lira en fazla.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Fiyat çok iyi burada 300 den aşağı kimse ellemiyor 100-150 ye şahincilerin arabalarına takıyorlar anca, hayırlı olsun güle güle kullanın kışın pek bişey anlamazsınız ama yazın Ankara nın yakıcı sıcağında çok işinizi görecek. Ne marka film kullandılar questionnn
Çok pis eziklemissiniz :) sahincilerin arabasina takiyorlar diye :)

Mustafa abi filmleri yeni gordum Güle güle kullan önümüzdeki ay gidelim ustana abi :) stop karartma ve cam filmi için :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Aman boyatmayın arkadaşlar stopları renk orijinal gibi olmaz mat bir görüntü oluşur. Stoplar için özel filmler var iyi bir işçilikle sport stoplarından farksız oluyor. Cam filmlerini yaptırırken foruma özel 3m için 125 TL fiyat almıştım, şimdi o fiyata yaptıramayız normal fiyatı 200 TL. Stopları 40 TL'ye kaplatabiliriz.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

adRe J link' Alıntı:
Çok pis eziklemissiniz :) sahincilerin arabasina takiyorlar diye :)

Mustafa abi filmleri yeni gordum Güle güle kullan önümüzdeki ay gidelim ustana abi :) stop karartma ve cam filmi için :)

Tamam Orhan gelecek hafta sonu müsait olacağım görüşürüz.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Aman boyatmayın arkadaşlar stopları renk orijinal gibi olmaz mat bir görüntü oluşur. Stoplar için özel filmler var iyi bir işçilikle sport stoplarından farksız oluyor. Cam filmlerini yaptırırken foruma özel 3m için 125 TL fiyat almıştım, şimdi o fiyata yaptıramayız normal fiyatı 200 TL. Stopları 40 TL'ye kaplatabiliriz.

O filmle kaplanmış bir stop'un yakından çekilmiş resmi var mı Mustafa elinde?

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler verdiğiniz bilgiler için  :) benimde aklıma pek yatmadı boyatma işi ,eğer stoplara özel film varsa ondan yaptırmak daha mantıklı gibi geldi bana

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

GNSpower link' Alıntı:
O filmle kaplanmış bir stop'un yakından çekilmiş resmi var mı Mustafa elinde?

Doğan abi ilk mesajdaki fotoğraflara sağ tıklayıp detaylı bakabilirsin.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

önlere 1 arkalara 2 bence iyi bir seçim olmuş bende arabama 1 ve 2 lumar yaptırdım. lumar bence film işinde iyi 3m filmlerinden daha kalın ve dayanıklı gibi duruyor. Önceki aracım da önlerde 2 idi gece dönüslerde camı açmak zorunda kalıyordum estetiği biraz bozuyor belki ama sonuçta astra ne giyse yakışıyor :D Stoplar da orjinal gibi olmuş sadece tek eksik sport jantlar :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Madmax'in stop karartmayı gördüm ve orjinalinden ayıramadım. Araç sport olmuş resmen :)

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende aracıma cam filmi ile stopları karatmak istiyorum ,benim aracın garantisi devam ediyor bunları servis dışında bi yerde yaptığım takdirde aracın garantisini etkiler mi  bu durum