ÇÖZÜLDÜ astra j bulunamayan antifiriz kaçağı

Mhsnmtn

Kayıtlı Kullanıcı
12-Bingöl
Siteyi ziyaret et
Merhaba,termostat kütüğü üzerinde gaz kelebeği ısıtıcı hortum konnektörü var,siyah plastik bir parça hortum oradan gaz kelebeği gövdesine kadar gidiyor,termostat kütüğü üzerindeki konnektörün üzerine kenarlarina,birde gaz kelebeğine bağlandığı noktaya bir bakın çok az sızıntı yapiyor ama suyu eksiltiyor,eğer kırmızı antifiriz kullaniyorsaniz ve bahsedilen yerlerde kacak varsa dikkatli bakinca kurumus bicimde görebilirsiniz,konnektörde kaçak varsa üzerine parmağınızla biraz bastırın (kütüğe geçen tarafı konik kanalli yapida) muhtemelem kesecektir saygılar
cevap için teşekkürler. c.tesi günü sanayide baya uğraşlar sonucu ki kırmızı antifiriz kullanıyorum dediğiniz yerde çok kılcal bir kaçak vardı ve kurumuştu. bu beladan da kurtulduk.

bluedreams

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Merhaba,çözüldüğüne sevindim,bahsettiğim gibi konnektör ucu konik tırtıllı yapıda geçme yani oda zamanla gevşeyip sızıntı şeklinde su kaçırıyor,eğer ciddi deformasyon yoksa üzerine parmağınızla biraz bastirarak oturtmaniz yeterli,bazı arkadaşlarda hortumu komple söküp benzin hortumu bağlayıp tekrar sızıntı yapmasın diye her iki tarafında kelepçe bağlayarak çözüm bulmuş,parça kodu gm 826004 orj 500 tl falandi yanliş hatirlamiyorsam saygilar

• Beğen
Tepkiler: Mhsnmtn

Mhsnmtn

Kayıtlı Kullanıcı
12-Bingöl
Siteyi ziyaret et
Merhaba,çözüldüğüne sevindim,bahsettiğim gibi konnektör ucu konik tırtıllı yapıda geçme yani oda zamanla gevşeyip sızıntı şeklinde su kaçırıyor,eğer ciddi deformasyon yoksa üzerine parmağınızla biraz bastirarak oturtmaniz yeterli,bazı arkadaşlarda hortumu komple söküp benzin hortumu bağlayıp tekrar sızıntı yapmasın diye her iki tarafında kelepçe bağlayarak çözüm bulmuş,parça kodu gm 826004 orj 500 tl falandi yanliş hatirlamiyorsam saygilar
tamamdır (y) arada bir kontrollerini sağlayacam ben. duruma göre olmazsa değiniz şekilde bir çözüm üretecem. teşekkürler ve saygılar

• Beğen
Tepkiler: Hasip