Astra J Boş Paketlere Kol Dayama(kolçak) Önerisi

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
fotoğraflar biraz puslu çıkmış daha iyi resimler çekince göndereyim yine

• Beğen
Tepkiler: Zafer715

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Uygulama guzel derimi kumasmi

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Deri. Plastiği başta çok hafif geldi gayri ihtiyari sordum sağlam mı diye. Bi malzeme adı dedi ama adını unuttum, yalnız bu mobese kameralarının kullanıldığı malzemeden yapılıyormuş, sağlam olduğunu söyledi sıkıntı yaşarsan bana ulaş dedi.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Deri. Plastiği başta çok hafif geldi gayri ihtiyari sordum sağlam mı diye. Bi malzeme adı dedi ama adını unuttum, yalnız bu mobese kameralarının kullanıldığı malzemeden yapılıyormuş, sağlam olduğunu söyledi sıkıntı yaşarsan bana ulaş dedi.
poliüretan sünger mi acaba?
Deri parçanın altındaki malzeme nedir? Eşya gözüne sabitleniyor sanırım...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Enteresan..Bende 2012 model Astra J 1.3 Hb Edition yani en boş paket vardı ve üzerinde orjinal kolçak ve bagaj lambası vardı...Demekki malzemeden daha sonra kısmışlar ...

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
poliüretan sünger mi acaba?
Deri parçanın altındaki malzeme nedir? Eşya gözüne sabitleniyor sanırım...
Deri parçanın altı yumuşacık sünger çok rahat o konuda. Evet eşya gözüne çift taraflı bant ile yapıştırılıyor, delme biçme vs. yok. Şu ana kadar bir gıcırdama vs.de olmadı. Görünümünden ve kullanımından çok memnun kaldım. Detaylı fotolar çektim ancak akşam unuttum göndermeyi, cezaevinde çalıştığım için gün içinde telefon kullanamıyorum. Ama ürüne şu videodan sonra ulaştım.

Görüntüleme: https://www.youtube.com/watch?v=1JEmO3n4AHw

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Enteresan..Bende 2012 model Astra J 1.3 Hb Edition yani en boş paket vardı ve üzerinde orjinal kolçak ve bagaj lambası vardı...Demekki malzemeden daha sonra kısmışlar ...
Bagaj lambası var. Onda sorun yok. 2016'da sıfır astra j alırken, sedanda kol dayama bulunmuyorken hb kasada vardı. Neyi ne zaman çalacakları belli olmuyor.:) Şimdi de Opel'i satınaldığında burun kıvırdığım PSA 2019 edition pluslara arka okuma lambası eklemiş. Her ne kadar bu uygulamaları hoşuma gitmiş olsa da gelecekte Opel'in eski çizgisiyle alakasını pek bırakmayacaklarını düşündüğüm için kendilerine olan ön yargım hala devam etmekte :) Bkz. yeni corsa.... 208'in kardeşi.... ve mevcut modellerde kullanılan PSA motorları.... Sadece dış karoseri Opel çizgisinde tutmak benim için yeterli değil...

PSA düşmanı ya da Opel aşığı değilim. Ama her aracın karakteristik özellikleri var, genleriyle çok oynayıp opeli opellikten çıkartırlarsa, tutup 308 kopyası bir astra L çıkartırlarsa üzülürüm... Belki de ikisini harmanlarlar ve daha güzel bir araç çıkar ortaya...

Son düzenleme:

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
2015 ten sonra ki versiyonlar bicok sey yok

abdglmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deri parçanın altı yumuşacık sünger çok rahat o konuda. Evet eşya gözüne çift taraflı bant ile yapıştırılıyor, delme biçme vs. yok. Şu ana kadar bir gıcırdama vs.de olmadı. Görünümünden ve kullanımından çok memnun kaldım. Detaylı fotolar çektim ancak akşam unuttum göndermeyi, cezaevinde çalıştığım için gün içinde telefon kullanamıyorum. Ama ürüne şu videodan sonra ulaştım.

Görüntüleme: https://www.youtube.com/watch?v=1JEmO3n4AHw
Merhabalar

Hocam acil olarak bu kolçaktan lazım :)) bulamadım güzel bişey... 05349566177 numaram. Kimden aldığınızı bana yazabilir miainiz

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Merhabalar

Hocam acil olarak bu kolçaktan lazım :)) bulamadım güzel bişey... 05349566177 numaram. Kimden aldığınızı bana yazabilir miainiz
Merhaba Abdullah Bey.

Cezaevinde çalıştığım için telefonu içeri alamıyorum haliyle numarası yok. Ancak videoda açıklamalar kısmında iletişim numarası mevcut. Ben çok memnunum herhangi gıcırtı vs. durumu yaşamadım, sadece kol dayadığımız süngeri biraz daha sert olsaymış daha iyiymiş ama piyasadaki diğer ürünlere göre çok daha kaliteli duruyor.