Astra J Ayna Altı Led Çalışması

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Ayna Altı Led Çalışması

HasanM link' Alıntı:
Burada herkesin paylaştıkları, yaptıkları emek istiyor, ama isteyene şu kadar paraya yaparım demiyor kimse. Siz nasıl yaptığınızı, kabloyu vs. nasıl çektiğinizi aynaya nasıl motajladığınızı anlatırsınız yapabilen yapar, yapamayan zaten ya sizden yardım ister yada vazgeçer. Yine de emeğe sagılıyız. Sizlere kolay gelsin.

14alkiss  14alkiss  14alkiss

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖mür link' Alıntı:
Bu forumda para pul işleri pek geçmez ha geçmez derken birşey satılır falan o ayrı ama forumda birçok uygulama konusu açılmıştır ve en ufak detayına kadar izah edilmiştir. yapamayana teknik destek verilmiştir gene yapamayana buluşulup yardım edilmiştir tabiki emek veriyorsun emeğinin karşılığını istemekte en doğal hakkın fakat dediğim gibi bu sitede samimiyet ve dayanışma ön plandadır.
aynen dediğinize katılıyorum... general_Applause  general_Applause  general_Applause

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ömür link' Alıntı:
Bu forumda para pul işleri pek geçmez ha geçmez derken birşey satılır falan o ayrı ama forumda birçok uygulama konusu açılmıştır ve en ufak detayına kadar izah edilmiştir. yapamayana teknik destek verilmiştir gene yapamayana buluşulup yardım edilmiştir tabiki emek veriyorsun emeğinin karşılığını istemekte en doğal hakkın fakat dediğim gibi bu sitede samimiyet ve dayanışma ön plandadır.

+1453

tahsinb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla arkadaşlar sıkıntı yok ben kimseye zorla yaparım demedim yaptıracak olan aradaslar var ise önceden yazdım ayeıca yaptım fotoları ve kullndım malzemeyide söyledim yapan yapsın kimsenin malında işim yok saygılarımla

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tahsin26 link' Alıntı:
Valla arkadaşlar sıkıntı yok ben kimseye zorla yaparım demedim yaptıracak olan aradaslar var ise önceden yazdım ayeıca yaptım fotoları ve kullndım malzemeyide söyledim yapan yapsın kimsenin malında işim yok saygılarımla

Hocam belki başka forumlarda bu çok normal karşılanabilir ama bu ortamda yapılan paylaşımlarda para pul pek konuşulmaz, 100tl ye Yaparım yerine "isteyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım ancak zaman  ve emek alan bir uygulama bu nedenle makul bir ֜cret karşılığı yapabilirim " deseydiniz böyle bir tepki almazdınız, sorana da özelden fiyat yazardınız.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Böyle paylaşımları gördüğüm zaman Orhan kardeşime bir kez daha helal olsun demek geçiyor içimden...

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tahsin26 link' Alıntı:

Yalnış anlamayın sizde kendinizce haklısınız sadece forumun genel yapısı ile alakalı bizim anlatmak istediğimiz.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Burada herkesin paylaştıkları, yaptıkları emek istiyor, ama isteyene şu kadar paraya yaparım demiyor kimse. Siz nasıl yaptığınızı, kabloyu vs. nasıl çektiğinizi aynaya nasıl motajladığınızı anlatırsınız yapabilen yapar, yapamayan zaten ya sizden yardım ister yada vazgeçer. Yine de emeğe sagılıyız. Sizlere kolay gelsin.

+1

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Hocam belki başka forumlarda bu çok normal karşılanabilir ama bu ortamda yapılan paylaşımlarda para pul pek konuşulmaz, 100tl ye Yaparım yerine "isteyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım ancak zaman  ve emek alan bir uygulama bu nedenle makul bir ֜cret karşılığı yapabilirim " deseydiniz böyle bir tepki almazdınız, sorana da özelden fiyat yazardınız.

045thumbsup 045thumbsup

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tahsin26 link' Alıntı:

nasıl yapıldığı ile ilgili herhangir bir şey anlatmamışsınızki hatta aksine göz korkutu bir yaklaşımınız olmuş yorumunuzda hata kaldırmaz falan diyerek ben sizin samimi olduğunuza inanmıyorum burada ne insanlar ne uygulamar yaptı en ince ayrıntısına varana kadar anlattılar ben sizin daha çok ticari amaçla bu konuyu açtığınızı düşünüyorum keşke böyle ben yaptım diye bir konu açacağınıza ayna altı led 100 tl ye yapılır diye bir konu açsaydınız daha hayırlı olurdu herkes için