Astra J Android cihaz satışı başlamıştır.

ibida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Android cihaz satışı başlamıştır.

MONTAJ DAHİL FİYAT?

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cureshot link' Alıntı:
İyi Günler;

֜rün hakkında haber bekleyen arkadaşlar için tekrar yazıyorum.
Cihaz Android, 512 mb. DDR2 Ram kullanıldı. MArket dahil olmak üzere bildiğiniz Android.

Cihazda Tv, Radyo, Bluetooth, 3D Navigasyon, Ipod iphone girişleri, Sd kart usb flash bellek ve mini usb girişleri,
Dvd 1080P, Araca özel geri görüş kamerası, Wifi ve 3G modem internet zaten mevcut.

Cihaz Opel Astra J için özel üretim olup, araca birebir uyumludur.
Yalnızca orjinal aracında navigasyon olan sistemler ile çalışmamaktadır.

Sport & Tourer mod ile uyumludur.

Fotoğraf göndermek isterim ancak siteye nasıl yüklenir bilmiyorum.

Menü görünümü fotoları için bana yazabilirsiniz. Bluetooth, radyo, dvd, ipod, usb ve ana menü görünümlerini gönderebilirim.

Dokunmatiği gayet başarılı cihaz.
Yıllardır çalıştığımız firma üretiyor.

Lütfen benimle iletişime geçin, her türlü sorularınızı cevaplamak için buradayım.
Servislerde Wince 5 cihazlar bile 2000 liraya satılıyor. Android cihazı 4000 liradan aşağı almak sanırım kolay olmaz.

Yasal ithalatçıyız. Fiat ve Hyundai bayileri ile biz çalışıyoruz.

Tüm cihazlarımız 2 yıl Sanayi Bakanlığı garantili,
Cihaz yanında araca özel geri görüş kamerası, tv anteni ve son sürüm Türkiye haritası zaten gönderiyoruz.
Montaj için ise Türkiye'nin hemen her şehrinde montaj servisimiz var. Konusunda uzman arkadaşlarımıza montajınızı yaptırabilirsiniz.

Cihazda Sygic harita kullanabilirsiniz. Bu harita tüm dünyada yankılar uyandıran bir yazılım.
Ve internet, bluetooth gibi özellikler ile beraber aracınızın vazgeçilmez eğlencesi. Aynı zamanda koltuk monitörlerine bağlantısı var.

Lütfen sorularınızı buraya yazın:

montaj sonrası foto ve videoları bi an önce bekliyoruz. Eğer düşünenler birlerşirse toplu alımda yaparız fiyat iner demi ?   m34444

g_a_r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki rehber desteği varmı

C

cureshot

Bilgi Girilmemiş

g_a_r link' Alıntı:
Peki rehber desteği varmı

Bluetooth rehber desteği var tabiki.
Arkadaşlar cihaz üst teknoloji ürünü.
Android destekli.
Tv, Radyo, Dvd 1080P desteği, ipod, iphone, sd kart, mini usb, usb flash bellek, klima kontrolü gibi özellikleri var.
Araca tam entegrasyon. Bluetooth çok başarılı. Yıllardır çalıştığımız, birçok cihazı Türkiye'de yok sattığımız firma çok güvenilir.

Moderatör Edit

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

biz arkadaşınfocus için linkteki ürünü getirttik. yakında inceleme videosu çekeceğim

http://www.ebay.com/itm/170860700663?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fsch%2Fi.html%3F_from%3DR40%26_sacat%3D0%26_nkw%3D170860700663%26_rdc%3D1

bu bizim getirttiğimiz 2. android oto multimedia cihazı . işin bazı püf noktaları var. onları bilirseniz kesinlikle yarı yarıya daha ucuza geliyor aldıklarınız. ayrıca bandrol ücretleri öyle sanıldığı gibi yüksek değil. 2012 yılından itibaren geçerli olan yeni tarifeyle en yüksek ödeyeceğiniz bandrol ücreti 18avro. dur. satıcı arkadaşlar yanlış bilgiler vermeyelim lütfen. 1 tane ürün getirteceğiniz içinde ticari sınıfa girmeyecektir. havaalanına falan da gitmeye gerek yoktur. ürün ptt pim kargoyla gelecektir. tek yapmanız gereken "ürüne ödediğiniz miktar üzerinden %20 vergi ödeyeceksiniz tabi o da 75avroyu geçiyorsa"  bunları nerden mi biliyorum uludağ üniversitesi ithalat-ihracat bölümü mezunuyum ayrıca 2 sene antalyada bir ithalat -ihracat firmasında çalışmışlığım var önceden. sorusu olanlara yardımcı olmaya çalışayım.
bandrol ücretleri:

Renkli Televizyonlar:

51 ekrana kadar (51 dahil) : 5 Avro
51-67 ekran arası (67 dahil): 8 Avro
67-85 ekran (85 dahil): 10 Avro
85-116 ekran (116 dahil): 12 Avro
116 ekrandan yukarı: 15 Avro
Oto televizyonu: 8 Avro

Siyah/Beyaz Televizyonlar:

51 ekrana kadar (51 ekran dahil): 2 Avro
51 ekrandan yukarı: 3 Avro
Oto televizyonu: 3 Avro

Radyolar:

Cep tipi radyo alıcıları: 1 Avro
Oto radyo alıcıları: 1 Avro
Taşınabilir radyo alıcıları: 2 Avro
Rack tipi birleşik cihazlardan alınan alıcı kartları: 18 Avro
Videolar, video kameralar: 18 Avro

Televizyon Uydu Alıcı Cihazları:

Tek Kanallı: 3 Avro
ևok Kanallı: 7 Avro

Birleşik Cihazlar:

Televizyon-Radyo: 9 Avro
Televizyon-Radyo-Teyp: 13 Avro
Televizyon-Video: 19 Avro
Televizyon-Radyo-Video: 21 AVro

Radyo Ağırlıklı Birleşik Cihazlar:

Cep tipi radyo kasetçalar: 1 Avro
Taşınabilir radyo: 3 Avro
Oto radyo kasetçalar: 3 Avro
Oto radyo-kompakdiskçalar: 4 Avro
Radyo-kasetçalar: 5 Avro
Radyo-kompakdiskçalar: 7 Avro
Radyo-pikap: 7 Avro
Radyo-kasetçalar-pikap: 14 Avro
Radyo-kasetçalar-kompakdiskçalar: 18 Avro

Tuner kartları:

FM tuner kartı: 1 Avro
TV tuner kartı: 1 Avro

Bu cihazların dışında kalan radyo tv yayını almaya yarayan her türlü cihaz: 18 Avro

ancak... satıcı arkadaş makul bir fiyat verirse foruma özel, yurtdışı maceralarına gerek kalmaz hemde garantili ürüne sahip oluruz.

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Astra J Android cihaz satışı başlamıştır.

Android sürümü nedir peki? Güncelleniyor mu?

ea452

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer cihaz hakkında söyleneler doğru ise ben almak istiyorum. Geçen hafta aldığım arabamda forumu okuyunca Android cihaz için Necvox taktırmaktan son anda vazgeçtim. Acaba Ordu da nereye taktırabiliriz bu cihazı. Ve taktırmak aracın garantisine bir sıkıntı yapar mı acaba? eğer beraber alım yapılacaksa ben varım.

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence kimin nereden alıcağına cok fazla takılmayın isteyen yurtdısından getirtebilir bağlantıları vardır. Gümrüğe takılmaz der cok önemli değil. Bu yurtdısındaki satıcının önemi cihazın fabrikadan 500 doların altında fiyata çıktığını göstermesi.
cihazın android sürümü sanırım eski 2.x acaba güncelleme gelebilir mi. cihazın romunu kim geliştiriyor. Araca özel menülerin tamamı varmı Türkçe mi?

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu konuyu biraz genişletelim ozmn admin arkadaşlar bu cihazı alıp almayacak arkadaşlar için bir anket yapıp toplu alım yaptıramazlarmı ?  capo

Hepimiz Android keyfini yaşarız  14alkiss

Grmbl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aklıma sorular geldikçe yazıyorum, verdiğiniz cevaplar için tekrar teşekkür ederim.
Android sürümü hakkında bir kaç arkadaşım soru sordu ancak tam bilgi vermediniz. Bunu bende merak ediyorum. Sürüm bilgisi ve güncelleme olanakları nelerdir?
Bir diğer konu ise, benim aracım Sport ve Stil paketli, yani bluetooth özelliği var ve telefonla konuşabiliyorum. Bu aleti taktığımız zaman direksiyon üzerindeki düğmeler yine tam fonksiyonlu olacak mı? Yani yine tek tuşla arama yapabilecek miyim? Yoksa illa alet üzerinden seçmem mi gerekecek?
Aynı sorum müzik seçenekleri için de geçerli. Sonraki şarkıya geçmek ya da ses açmak için direksiyon kontrollerini kullanabilecek miyim?
Tekrar teşekkür ediyorum.