Astra j anahtar makinada yikandi

baranferat

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar aracımın anahtarı makinada yıkanmış şu an için çalışıyor ama içini açıp ilerde oksitlenme yapmaması için temizlemem lazım bir türlü kumandanın içini açamadım yardım edebilirseniz sevinirim ya bir yerinde vida var yada iyice yapıştırılmış kırılma veya yırtılma olmaması için zorlamadım tecrübeli arkadaşlar yardım edebilirlerse çok sevinirim.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yedek (sustasız) anahtar su geçirmiyor. Sustalı olan da geçirmiyor diye biliyorum , 4-5 kez denize girdim sadece en sonuncusunda (pilini değiştirmiştim sanırım contasına zarar vermişim) su geçirdi , o da sıkıntı yaşatmadı. Belki dizin anahtarda su geçirmemiştir. Ayrıca sustalıların içi açılmıyor diye biliyorum , sadece pil bölmesine ulaşılabiliyor.

otomobilibo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bir şey olmaz diye düsünüyorum ama illa ki kuşkunuz var ise anahtarcıda açtırın ve bir telefoncuya gidin. suya düşen denize düşen telefonları bir solisyona sokup tüm oksitini temizliyorlar hiç bir sıkıntı olmaz. fakat tuzlu suya girersenız sıkıntı içi çürüme yapıyor. denize yanı tuzlu suya elektronık bır cıhazınız dustugunde pılını cıkarıp hemen tatlı suya sokun