Astra j anahtar kabı

baranferat

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar astra j aracımin anahtarını elimden düşürdüm ve içinden ses gelmeye basladi içini açmaya çalıştık ama açılmadı kabı açabilen arkadaslar varsa veya Bilen bir arkadas yardim edebilirse cok iyi olur simdiden teşekkürler

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar astra j aracımin anahtarını elimden düşürdüm ve içinden ses gelmeye basladi içini açmaya çalıştık ama açılmadı kabı açabilen arkadaslar varsa veya Bilen bir arkadas yardim edebilirse cok iyi olur simdiden teşekkürler

Astra J aracımı 1 ay önce almıştım. Eski sahibi baya anahtar kabını hırpalamış, düğmeler yırtılmıştı. Çorlu Kipa içindeki anahtarcıya gittim. Normal lehim havyasıyla etrafında ek yeri gibi görünen kısmını eritti. Sonra kap açıldı. Çünkü normal geçmeli bir şey değil. Fabrika çıkışı presli ve açılmayan bir şey. Elindeki yan sanayi anahtarlığa pili, devreyi, immo zımbırtısını falan aktardı. Kapağı kapatıp araca tıkıp çalıştırdık. Problem yok. Kap klipsli olduğu için pil biterse, arıza yaparsa falan açıp değiştirilebiliyor. Dandik bir şey gibi de durmuyor.

İçini açmak için tek yol eritmek veya kırmak.