astra j alanların yorumlarını bekliyorum

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
offf 500 mp lik imzalarınız bitiriyor beni,astra j alcaklara da şimdiden hayırlı olsun.

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya daha öncede sordum ama cevap gelmedi imzayı zar zor ekledim onuda tam yapamamısım bunun normal boyutu nedir bende normal gözüküyor ama büyük olmuş sanırım nasıl düzeltebilrim yardım edersen sevinirim :=)

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alacak ve almış olan herkese hayırlı olsun diyorum benım tek takıldıgım 1.4 140lıkmı alsam yoksa 1.6 180 lıkmı buna karar veriri vezmez aracı gidip alıyorum

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alman medyasındaki okuduğum testlerde 1.6T için düşük devirlerde atak değil diyorlardı
1.4T içinse yakıt tüketimini beğenmiyordu..ama tabi bunlar ölçü olmaz..
1.6T motor daha yaygın 1.4T ise henüz yeni..Bütçe probleminiz yoksa..1.6T alın..
Ama hangisini alırsanız alın renki ekran, bluetooth ve xenon+afl mutlaka olsun..

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ilk arabam opel astra h 2008 model. tabikide kullandım babamın arabalarını ama suan en fazla zevki opelden alıyorum gayet memnunum hiçbir arızada cıkarmadı suan 55000 de satıyorum zaten yenisini almak için. 1.6 motorda 180 hp var turbo oda sport paketli 53000 tl cosmo paketli 56000 tl civarına indiriyolar pazarlıkla

sorularımı sana bi fikir vermek için sordum bu arada,daha önce bi araba sadece opeli kullanmışsın,diğerlerine binmişsindir.baya fark var arasında.
53-55 bin tl vericeksen .sana bi önerim var. bi galeriye git bak,bi kullan test sürüşü yap,ondan sonra karar ver.sonuçta cep telefonu vs almıyorsun .çok para veriyosun. önerdiğim ,test ettiğim bi araba ben çokkkk beğerndim.. a3 1.4 tfsi (125hp/200nm)...iyice karşılaştır

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Opel Astra %100 yeni, sadece Fortis müşterilerine özel %8 indirimli! diye bir mail geldi bugün isterseniz bir araştırın yeni Astra J alacak arkadaşlar

yigit344

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorularımı sana bi fikir vermek için sordum bu arada,daha önce bi araba sadece opeli kullanmışsın,diğerlerine binmişsindir.baya fark var arasında.
53-55 bin tl vericeksen .sana bi önerim var. bi galeriye git bak,bi kullan test sürüşü yap,ondan sonra karar ver.sonuçta cep telefonu vs almıyorsun .çok para veriyosun. önerdiğim ,test ettiğim bi araba ben çokkkk beğerndim.. a3 1.4 tfsi (125hp/200nm)...iyice karşılaştır

binmedim sadece kullandıgım oldu baya. a3 e cok ısınamadım ya hantal geliyor binmişlğimde wat 1.4 t sine ayrıca makyajladılar yakındır kasa degişimi. önerin için tesekkurler

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Audi'nin artık bir esprisi kalmadı. her köşe başında var, tasarımı eskidi, her arabasında aynı görüntü, bence çok cazip değil artık.
kasayı yenilesinler, yine diğerleriyle aynı olmazsa düşünülebilir.
tabi kasa değişince fiyatlar ne olacak o da var.

Astra alacak olana alma demem, araç önerisi isteyene de Astra'yı önermem.
tasarım, kalite, kullanışlılık olarak güzel oldu, çok hoşuma gidiyordu ama ben arabaya bindikten sonra fikrim değişti:confused:

ferahlık yok, rahat edemedim.
ama almak isteyene birşey demem, bana Insignia'dan sonra içi biraz boğucu geldi.
belki hem içinin hem de dışının siyah olmasının etkisi vardır :)
1.6 Turbo Sport + CD500 + FlexRide vardı araçta

henüz sipariş vermemiş olanlar eğer Turbo alacaksa FlexRide kesin ekletmeliler, benim için Opel'de bundan sonra olmazsa olmaz bir özellik FlexRide

yigit344

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Audi'nin artık bir esprisi kalmadı. her köşe başında var, tasarımı eskidi, her arabasında aynı görüntü, bence çok cazip değil artık.
kasayı yenilesinler, yine diğerleriyle aynı olmazsa düşünülebilir.
tabi kasa değişince fiyatlar ne olacak o da var.

Astra alacak olana alma demem, araç önerisi isteyene de Astra'yı önermem.
tasarım, kalite, kullanışlılık olarak güzel oldu, çok hoşuma gidiyordu ama ben arabaya bindikten sonra fikrim değişti:confused:

ferahlık yok, rahat edemedim.
ama almak isteyene birşey demem, bana Insignia'dan sonra içi biraz boğucu geldi.
belki hem içinin hem de dışının siyah olmasının etkisi vardır :)
1.6 Turbo Sport + CD500 + FlexRide vardı araçta

henüz sipariş vermemiş olanlar eğer Turbo alacaksa FlexRide kesin ekletmeliler, benim için Opel'de bundan sonra olmazsa olmaz bir özellik FlexRide

flexride ın seni bu kadar etkileyen ozelligi ne paylasırmısın? performan acısından nasıl degerlendirirsin?