Astra j 1.4t 2015 otomatik benzin lpg stop etme sorunu

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Mini obd niz,varsa benzindeyken bi ltft stft degeri alabilirmiyim

• Beğen
Tepkiler: Maske

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
N11 e elm327 yazarsaniz v2.1 olanindan,alabilirsiniz mavi renkte rengi

• Beğen
Tepkiler: Maske

iksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zafer hocam ben bu cihazdan aldim bunda 0172 zengin karisim hatasinin sebebide anlasilir mi acaba,birde yetkili servisle görüstüm aracta 2 adet güncelleme var dediler pazartesi gidecegim biri yokus kalkis digeri sogutma suyu ile ilgiliymis.Bu guncellemelerin aracta herhangi bir olumsuz etkisi olur mu acaba,sizin aracta yaptirdiniz mi bu guncellemeleri??

Maske

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçta zengin karışım hatasi vermisti. Onun sebebi ne olaki. Bu arada guncelleme gelmis demissiniz. Sizin araciniz nedir acaba?

iksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra j 1.4 turbo var.guncelleme yokus kalkis ile sogutma sistemi hakkinda dediler pazartesi gidecegim.Zengin karisim nedenini bulmak biraz zor henuz bende cözüm bulamadim arasira ariza lambasi yakiyor ardindan bikac haftaya sonuyor obd cihazinda cikti ama ariza lambasi yanmiyordu mesela,fazla kurcalatmak istemiyorum.tamiricye kalsa her parcayi sirayla degistirir .

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Sen bana ltft stft degerlerini arac benzinde calisirken kaydet. yanliz motor sogukken bide sicakken surerken kaydet ben sana soyleyim

Maske

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra j 1.4 turbo var.guncelleme yokus kalkis ile sogutma sistemi hakkinda dediler pazartesi gidecegim.Zengin karisim nedenini bulmak biraz zor henuz bende cözüm bulamadim arasira ariza lambasi yakiyor ardindan bikac haftaya sonuyor obd cihazinda cikti ama ariza lambasi yanmiyordu mesela,fazla kurcalatmak istemiyorum.tamiricye kalsa her parcayi sirayla degistirir .
Bu güncelleme isi nasil oluyor. Benim aracim da ayni. Garanti bitti. Guncelleme icin servise gotursem ücret alirlar mi acaba?

iksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sase noya göre guncellemeler oluyormus servisi arayip ögrenbilirsiniz bana ucretsiz dediler

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Myopelden gorunuyor normalde ama giris yapamiyorum suan