Astra J 1.4 turbo yakıt sarfiyatı....

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.4 turbo yakıt sarfiyatı....

Dün yeni yakıt aldım fulledim.  Ortalama yakıt tüketimi 9,51 litre pompa verisi. B.sayar verisi ise 9,3 litre idi. Hız 25,8 km. Yani tamamı istanbul trafiği.  Henüz 8 litreli değerleri göremedim.  Daha ölmedik görürüz diye umuyorum  :D

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen hafta ailem misafirimdi aracı bir hafta babam kullandı ve hafta sonunda aracı bana 7.1 lt ortalama ile teslim etti. Nasıl oldu bilmiyorum gerçekten  ???  :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Scrapercar link' Alıntı:
Geçen hafta ailem misafirimdi aracı bir hafta babam kullandı ve hafta sonunda aracı bana 7.1 lt ortalama ile teslim etti. Nasıl oldu bilmiyorum gerçekten  ???  :)
Başka bir ilde daha sakin bir sehirde veya beldede 7, lü değerler yakalamak mümkün olabilir.  Ancak bu astra ile istanbul da iddia ediyorum imkansız.  Ha 8 virgüllu değerler yazın olabilir.  Muhtemelen babaniz trafiği az ve yoğun olmayan yolda kullanmıştır eğer sihirbaz değilse  011zaa

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bakmıyorum kii, bakmıyorum kii.. (֜hü ühü, ben hep çok yakıyorum)  (:)
:)  anlamıyorum ki bastıkça tüketim dahada düşüyor , motor yeni yeni kendine geliyor herhalde :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

VIII link' Alıntı:
:)  anlamıyorum ki bastıkça tüketim dahada düşüyor , motor yeni yeni kendine geliyor herhalde :D

O bastıkça tüketimin daha da düşmesi formülü benim arabada işe yarıyor olsaydı araba Formula 1 stilinde kullanırdım he. (:)

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
O bastıkça tüketimin daha da düşmesi formülü benim arabada işe yarıyor olsaydı araba Formula 1 stilinde kullanırdım he. (:)
005hihih 005hihih 005hihih Abi seninde şehirdışı tüketimin güzel , İzmir - İstanbul arasında ki tüketimin güzeldi :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

VIII link' Alıntı:
005hihih 005hihih 005hihih Abi seninde şehirdışı tüketimin güzel , İzmir - İstanbul arasında ki tüketimin güzeldi :)

Hmm. Bu şişmansın evet ama çirkin değilsin, sempatiksin gibi oldu biraz. Neyse bununla avunayım bir süre. ((:)

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Hmm. Bu şişmansın evet ama çirkin değilsin, sempatiksin gibi oldu biraz. Neyse bununla avunayım bir süre. ((:)

Est. abi öyle şey olur mu , sen şehirdışında ben şehiriçinde az yakıyorum anlamında söyledim :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra J Sedan kasa ile Istanbulda 7 virgüllu yaktirabilen arkadaşımdan kurs almaya hazirim. Bilmemek ayıp degil. El elden ayak ayaktan üstündür.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Astra J Sedan kasa ile Istanbulda 7 virgüllu yaktirabilen arkadaşımdan kurs almaya hazirim. Bilmemek ayıp degil. El elden ayak ayaktan üstündür.

ayıp olmuyor mu hocam :)  bizim amacımız  aracımıza az yaktırmak mı.. Keşke daha çok yaksa gidilen yolların değeri artar  :D Bu arada benzine indirim gelmiş  31agryyy