Astra j 1.4 turbo on arka balata

sedat33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese hayirli gunler arkadaslar bir konuda yardimlarinizi rica ediyorum sizlerden aracimin on ve arka balatasi degistirecegim arastirmalarim neticesinde remsa ferodo ve sansing marka balatalara iyi diyorlar sizlerin dusuncesi nedir acaba siz araclarinizda hangi balatayi kullaniyorsunuz birde delpi takili suan acayip sekilde otme yapiyor istanbul anadolu yakasinda onerecegiz bir yer varmi veya

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
O delphinin gelmişini geçmişini ... O ses yüzünden neler çektirdi bana. Bende iyi bir balata arıyorum yaza değişecek. Tavsiyeleri alalım beyler.

• Beğen
Tepkiler: sedat33

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Şu an aracımda TRW kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim.

sedat33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Remsa icin trw nin bir ustu diyorlar ama suan ole bir balata piyasasi var anlatamam herkes kafasina gore fiyat cekiyor kime inanacagimi sasirdim

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
TRW iyidir...

sedat33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla buyuk ihtimal on balatalari ferodo arkalarida sansing taktirmaya karar verdim takildiktan sonra dusuncelerimi paylasirim sizlerle

recepg

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Valla buyuk ihtimal on balatalari ferodo arkalarida sansing taktirmaya karar verdim takildiktan sonra dusuncelerimi paylasirim sizlerle
Sedat hocam selamlar. Balatalar hakkında tecrüben tavsiyen nedir, memnun musun? Ben sordum parçacılar da usta da delphi diyor, trw'den ses şikayeti alıyoruz diyor. Ferodo serttir diyorlar kararsız bırakıyorlar.