Astra J 1.4 T Lpg Montajı

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.4 T Lpg Montajı

Ilerleyen gunlerde yayinlarim videosunu.ayrica yukdrk devirdle lpg enjokteri yetistiremedigi zamannsn lpg yi direk benzine gecer demek istesigim prins in enjoktorunde bi olumsuzluk yok.ben memnunum aracimdan

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

zaten piyasadaki en kaliteli en sorunsuz marka lpg taktırmışssınız gözünüz arkada olmasın dediğim gibi.

Arkadaşım x5 e prins marka lpg taktırdı gözü kapalı :)

yasar53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok güzel bir paylaşım olmuş gercekten..

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben teşekkür ederim arkadaşlar

Beyaz Melek1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Murat bey paylaşımınız için teşekkürler sizin aracınız 1,4 turboydu değilmi. Turbo araçlara LPG takılma şansı yok diye biliyodum ben bu bahsettiğiniz sistem yenimi maliyeti ne kadar oldu size kaç günde teslim ettiler mümkünse öğrenebilirmiyim bende aracımı yeni aldım henüz 10 gün oldu şu an ortalama 11 litre gösteriyobu rakamda biraz korkutucu

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyaz Melek link' Alıntı:
Murat bey paylaşımınız için teşekkürler sizin aracınız 1,4 turboydu değilmi. Turbo araçlara LPG takılma şansı yok diye biliyodum ben bu bahsettiğiniz sistem yenimi maliyeti ne kadar oldu size kaç günde teslim ettiler mümkünse öğrenebilirmiyim bende aracımı yeni aldım henüz 10 gün oldu şu an ortalama 11 litre gösteriyobu rakamda biraz korkutucu
Turbo her türlü araca takılır, yıllardır takılıyor zaten.

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr

Beyaz Melek link' Alıntı:
ilginç olanı bugun ankarada prince aradım.Şimdilik turbolara tüp takamıyoruz dediler. Arkadaşım taktırdı falan dedim abi mümkün değil öle bişey olsa biz bilmezmiyiz diye inatlaştı telefonda bende pk anlamadım.Değişik bir durum baya.

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Demekki ankara daki bayi gundemi geriden takip ediyor.ben montaj yaptirdim simdi de gobul rahatligi ile biniyorum aracima

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr

murat26 link' Alıntı:
Demekki ankara daki bayi gundemi geriden takip ediyor.ben montaj yaptirdim simdi de gobul rahatligi ile biniyorum aracima
biliyorum Murat Bey arkadaşımdan kastım sizdiniz aslında:=)peki ne tür bir sistem taktılar  isim olrak biliyomusunuz. Onu sordular ama bilmiyorum dedim.Bu arada tekrar hayırlı olsun. :D

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Turbolular icin bu kit bu kitin regilator ve bi kav parcasi farkli arti yaglama sistemi bayi bilmiyorsa kayseri yada ist bulu arasin