Astra J 1.4 T Lpg Montajı

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: mrb arkadaslar astra 140 bg astra ya lpg

murat bey keşke bagaj fotolarını falan da cekseydiniz genelde o merak ediliyo ne kadar yer kaplamış falan bu arada simit tüp mü taktırdınız normal arka koltuk arkasına mı

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bagaj bölümünü akşama doğru çeker yüklerim ama bagaj da eski halinden 6 cm yüksek simit depa biraz büyük old için

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel bir işçilik olmuş. BRC falan enjektörleri direkt motor kapağının üzerine yerleştiriyor ve çok çirkin bir görüntü oluşuyor. Prins bu işi hakikaten biliyor. Güle güle kullanın. Stepne bagajda ne kadar yer kaplamış onu merak ediyorum ben. Forumdaki ilk teşekkürünüz benden olsun.  thnxx

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun Murat bey güle güle kullanın.Daha önce megane II vardı bende düşüne düşüne taktırdım.Sonra Seat leon aldım memnuniyetimden soluğu LPG montajcısında almıştım ;D O kadar çok araştırdım,yabancı formlar,dünyadaki uygulamalar vs vs .....Ama insanın içinde hep bi yerlerde bi güvensizlik,hep bi endişe olur mu olur şeklinde belli belirsiz duygular,yok otoparka almazlar bilmem ne. :( Ne yaptım dizele geçtim,rahat ettim herşey pozitif  greatt Evet LPG nin çevreye temizlik yönüyle katkısı bizim ülkede çok düşünülmesede, devir ekonomi devri insanları bu durumlara düşürenler utansın.Genede hayırlı olsun...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler sn.murat26 paylaşımınız için
görüntü olarak motor düzenini bozmamış sn.goxb nin de söylediği gibi
hayırlısı olsun

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Her ne kadar lpg ye her zaman karşı olsamda yakıt anlamında baya bir faydası olduğundan yaptıranları anlayabiliyorum, paylaşım için teşekkürler murat bey.

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için lpg den oldukça memnunum  montaj yaptırıcak arkadaşlara referans olabilirim montaj super,benzinden lpg ye geçi gayet güzel pergormans kaybı yok arıt yağlama sistemi ile sorunsuz

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

murat26 link' Alıntı:
teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için lpg den oldukça memnunum  montaj yaptırıcak arkadaşlara referans olabilirim montaj super,benzinden lpg ye geçi gayet güzel pergormans kaybı yok arıt yağlama sistemi ile sorunsuz

hayırlı uğurlu olsun.yağlama sisteminide çok güzel saklamışlar.başka gördüğüm araçlarda kaputu açına direk yağ şişesi ortada oluodu.gayet güzel olmuş.

Beyaz Melek1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.4 T Lpg Montajı

Selam arkadaşlar ben formunuza yeni katıldım dün yeni aracımı opel odaktan aldım 1.4 140HP turbo beyaz sport tourer araç beni mest etti mükemmel ötesi güzel duruyo herşey bu arada yeni araç olmasından sanırım bilgi ekranında bir ara 18,8 lt yazısıı gördüm aklım şaştı bir yılda 10000km den fazla yapacağımı sanmıyorum yakıt kaç km normale döner bu arada sitede paylaştığınız konular çok yardımcı oldu bu aracı tercih etmemde çok etkiniz var yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.4 T Lpg Montajı

konu lpg bölümüne taşınıp resimler ve uygulama ilk mesaja eklenmiştir..