Astra J 1.3 dizel motor

tetik_67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar piyasada gözlemlediğim kadar 1.3 dizel motorlu kilometresi daha 300 - 500 lerde bir sürü araç var. Bu araçları alanlar neden satıyolar. Bu araçların ne sıkıntısı var. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam bilmiyorum ama performans tatmin etmiyordur diye düşünüyorum. arkadaşta benzinli turbo 140 bg var gayet güzel fakat onlarında yakıtı çok.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
vergiler yüksek insanlar 1.3 alıyor bende 1700 motor var yokuşta corsayı anca çekiyor

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,3 ün performansını beğenmeyenlere sormak lazım daha önce neye biniyolarmış ve nasıl gidiyolarmış acaba?

MURAT-KAYAA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar piyasada gözlemlediğim kadar 1.3 dizel motorlu kilometresi daha 300 - 500 lerde bir sürü araç var. Bu araçları alanlar neden satıyolar. Bu araçların ne sıkıntısı var. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Valla kardeş, bende astra j 1,3 kullanıcısıyım 18000 oldu satmayada niyetim yok, gayet memnunum, satanlar neden satar bilmem ama ülkemizdeki benzin fiyatlarına bakıldığında dizel kullanmak bence oldukça isabetli bir karar 100 kmde 5,6 lt. ortalama...
syg.

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1400 kg lik meriva yı gayet başarılı kaldırıyor. sonuçta ralliye çıkmıyoruz. Gerçi düzlükte 200 rahat görüyor. daha ne olsun. :)

memduhbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep aynı terane ben ankarada şehir içinde kullanıyorum 5.vitesi hiç bilmiyorum 1 2 3 4 dur kalk yavaş hızlı gazla frenle hiçbir şekilde performans sıkıntısı çekmedim gayette güzel gidiyor. zaten bu yollarda ve bu trafikte performans isterim diyenlere kaza yaparsın dikkatli ol demekten başka birşey diyemem sadece havalimanı pistinde araba kullananlar için bir miktar çekiş sorunu sıkıntı olabilir

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son hız falan önemli değil her şeye yarış olarak bakmayalım..
sollamalarda sol şeritte ne kadar kaldığımız yokuşlarda ne kadar rahat olduğumuz önemli..
gerçi şimdi hep yollar en az çift şerit sollamalar pek sıkıntılı değil ama tek şeride düştüğünde öndeki aracın önüne hemen zıplamamız lazım:)

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakın arkadaşımda var gayette memnun.Bende sıkça kullanırım bencede gayet yeterli, hele o tüketimle muhteşem.Bunları 136hp aracı olan birisi yazıyor...