Astra j 1.3 cdtı enjoy plus şeker beyazımı aldım...

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Hayırlı olsun,güle güle kullanın araç gerçekten çok şık güle güle kullanın :) Renk seçimi de çok hoş plaka bile anlamlı 'life' :D Maaşallah diyelim :)

Çok çok teşekkür ederim sağolun, bir önceki arabam griydi, bunu da beyaz istedim ve bu kasaya beyaz çok yakışıyor. Plaka şansa LiFE olarak geldi, 38 yerine 37 olsaydı çok daha iyi olurdu:)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
bu arada kusuruma bakma hayırlı olsun demeyi unuttuk güle güle kullan

Sağol teşekkür ederim, zaten benim performansla ilgili sıkıntım yok. Gayet memnunum. Millet test etmeden konuşuyor, 1.3 motor bu arabayı götürür mü felan diye, bal gibi de götürüyor. Zaten istanbul trafiğinde hangi performansı kullancaksın, kaçyüz milyarlık arbalarla da trafikte aynı hızlarda gidiyoruz. Bence bu motor bu arabaya gayt güzel de yetiyor. :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
hayirli ugurlu olsun eski opelci olarak opelin en sevdigim özeligi iceri sesi diyer markalara göre daha az almasi söylediginize göre yeni astrada ayni

Teşekkür ederim, benim daha önceki arabam benzinli Corolla Hb di, inanın onun içeri aldığı ses bundan daha fazlaydı. Müziğin sesini yüksek tutmak zorunda kalmıyorum:)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın ne kadara mal oldu araç :)

Amin teşekkür ederim. Araça 49.100.-Tl ödedik, Cam filmi+Park sensörü Bluetoothlu+Karter Muhafazaya da 800TL, Toplam olarak 49.900TL. 51.300TL ye Sport alınabiliyordu ama beyaz olarak ya Navigasyonlu yada Sunrooflu modeller vardı. 2000 tl kadar artırıyordu fiyatı. Bunu alabildik bizde. Şükürler olsun bu da benim için çok iyi. Çok memnunum şimdilik.:)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim :)
0 araçların müşteriye teslim edilene kadar yapılabilecek kilometrenin yasal sınırı 90 km dir. :)

Amin teşekkür ederim, zaten o işin esprisi :) daha önce aldığım sıfır araç da 26 km. deydi. :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Arkadaşın 1.3 Astra J'sine bindikten sonra görüşüm çok değişti,araba 3.viteste çok iyi uzuyor. :D Bursa Mudanya gidiş yolunda 210'u gördük 5 kişiydik arabada.

Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın...

Sağolun çok teşekkür ederim, 1.3 araca binmeyenler yada kullanmamış olanlar hep bu motorun bu arabaya yetmeyeceğini düşünüyorlar, ama binenlerin fikri genelde değişiyor. Kalkışlarda biraz hantal kalıyor ama sonrasında gayet yeterli. Tekrar teşekkür ederim.