ASTRA J 1.3 CDT. SEDAN MI, HB Mİ ?

dr.fatihcolak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J 1.3 CDT. SEDAN MI, HB Mİ ?

kullanım amacına göre değişir fakat benim fikrimce sedan çok daha güzel.2008 astra sedan kullanıyordum.astra j çıktığında arkası hiç hoşuma gitmemişti fakat ön konsol ve arabann önü beni al diyordu.sedan kasa geldiğinde düşünmeden hangii arabayı alacağımı buldum
astra sedan cosmo tek geçerim

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ikisi de sınıfının en şık aracları ıkısı de olur

kemalyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar değerli yorumlarınaza ve tecrübe paylaşımlarınıza çoook teşekkürler,....
Astra H 2010 sedanımı satarsam J kasa alırım inşallah.
Bu gün altunizade pazarındaydım, geçen haftada gitmiştim. aracımada çok güveniyorum ama yüzüne bakan yok desem yeridir. fiyatıda uygun olmasına rağmen.pazardaki tek sedandı yani. bilemiyorum 2.eli çok zayıf aracın. millet toyota, fort, wolkswagen den başka bişe bakmadı yani.
Benim 111.yıl sedanımdan bi tane daha dizel bile yoktu iki-üç haftadır pazarda. bilemiyorum ama 2.elini tecrübe eettim hiç piyasası yok gibi. herhalde benim gibi opelci anlar araçtan. ancak henüz daha bana rast gelmedi. eminim ki opel sedanı bilen ve bana gelen ilk kişi alır aracımı.
Hadi hayırlısı.
İnşallah J kasa sedanla yazarım buralara. Selamlar Saygılar.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kemalyigit link' Alıntı:
arkadaşlar değerli yorumlarınaza ve tecrübe paylaşımlarınıza çoook teşekkürler,....
Astra H 2010 sedanımı satarsam J kasa alırım inşallah.
Bu gün altunizade pazarındaydım, geçen haftada gitmiştim. aracımada çok güveniyorum ama yüzüne bakan yok desem yeridir. fiyatıda uygun olmasına rağmen.pazardaki tek sedandı yani. bilemiyorum 2.eli çok zayıf aracın. millet toyota, fort, wolkswagen den başka bişe bakmadı yani.
Benim 111.yıl sedanımdan bi tane daha dizel bile yoktu iki-üç haftadır pazarda. bilemiyorum ama 2.elini tecrübe eettim hiç piyasası yok gibi. herhalde benim gibi opelci anlar araçtan. ancak henüz daha bana rast gelmedi. eminim ki opel sedanı bilen ve bana gelen ilk kişi alır aracımı.
Hadi hayırlısı.
İnşallah J kasa sedanla yazarım buralara. Selamlar Saygılar.
Abicim lütfen yanlış anlama ama H kasa sedanla J kasa sedanı karşılaştırmak atla eşeği karşılaştırmak gibi olur.H kasa HB araçlar golfe rakip olamazdi ve olamiyordu.ama şimdi Astra J varken Golf alanlara resmen acıyorum.J golfun 50 katı daha yakışıklı.Aynı şekilde H kasa sedan honda civic ve jettaya asla rakip olamazdi ve bence başarılı değildi ama J sedan sınıfının en iyi arabası.kasa olarak hepsinden daha iyi kalite olarak da büyük çoğunluğunu sollar.Opel insigniadaki deneyimini J Sedana kullandı.İnsignianın ne denli başarılı bir araba olduğu zaten sorgulanamaz bile.kaldı ki araca talep de çok yüksek.Bu da en güzel göstergesi bence

Dediğim gibi Opel Astra J HB ile ve insignia ile bir devrim yaptı.Ve bu devrimini Astra J Sedanla sürdürüyor.İnşallah en kısa zamanda satın alırsın ve bu yorumları kendin yaparsın

brave

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer iş için yada aracanıza hep yükleme yapıyosunuz koli filan gibi yada aileniz için fılan rahat bir konfor yasatmak için sedan

HEA spor olsun bagaj fılan fazla önemli değil derseniz HB :)

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamamıyla ihtiyaca göre karar verilmeli ama bence Astra J HB in bagajı da çok küçük değil, ayrıca Sedanın iç mekan olarak hiç bir + genişliği yok.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

recepakcay link' Alıntı:
Tamamıyla ihtiyaca göre karar verilmeli ama bence Astra J HB in bagajı da çok küçük değil, ayrıca Sedanın iç mekan olarak hiç bir + genişliği yok.

+1, kesinlikle kişisel tercih önemli.
A kişisi HB der, B kişisi sedan der. Önemli olan sizin ne istediğiniz.

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

recepakcay link' Alıntı:

045thumbsup

Bende katılıyorum, içi daha geniş deseniz değil farklı bi aksam var deseniz oda yok. Bagaj deseniz öyle arada uçurum olsa neyse Jetta bagajı gibi olsa bagaj için alın derim ama sedanın bagajı öle büyük felanda değil yani.

Benim şahsi fikrimde, Sedan sanki hamallık gibi aracın arkasında fazladan yük gezdirmek gibi. Ayrıca bu araç çok spor ve dinamik bi tasarımı var o yüzden HB Daha şık duruyor bence.

Sonuç olarak Bu araca siz bineceksiniz hangisi hoşunuza gidiyosa onu alın derim bende...

Allah aşkına şu çizgilere bakın yawwwww Opel biliyor bu işi !!!  okkk 005hihih

[img=800x416]http://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/24/01/240280/resimler/2013_03/14134357_opel.jpg[/img]

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

delikadir24 link' Alıntı:
045thumbsup

Bende katılıyorum, içi daha geniş deseniz değil farklı bi aksam var deseniz oda yok. Bagaj deseniz öyle arada uçurum olsa neyse Jetta bagajı gibi olsa bagaj için alın derim ama sedanın bagajı öle büyük felanda değil yani.

Benim şahsi fikrimde, Sedan sanki hamallık gibi aracın arkasında fazladan yük gezdirmek gibi. Ayrıca bu araç çok spor ve dinamik bi tasarımı var o yüzden HB Daha şık duruyor bence.

Sonuç olarak Bu araca siz bineceksiniz hangisi hoşunuza gidiyosa onu alın derim bende...

Allah aşkına şu çizgilere bakın yawwwww Opel biliyor bu işi !!!   okkk 005hihih

[img=800x416]http://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/24/01/240280/resimler/2013_03/14134357_opel.jpg[/img]
hocam bence böyle konuşmadan önce gidin bir sedan deneyin bu yorumları gelip silersiniz yorumlarınız çok acımasız olmuş :) .Sedanın bagajı gayet büyük.jettayla arasında sadece 40 litre var.HB deki çizgiler zaten sedanda da var :) . kaldı ki sedan kasa olarak daha başarılı bu da benim şahsi görüşüm

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkesin aracı kendine en güzeldir arkadaşlar zaten.
Sedanı beğenmeyen sedan almaz. HB i beğenmeyen HB almaz :)
Sedan & HB tartışması yaşanmasın :)
Tekrar söylüyorum; insanlara sormaktansa; kendi beğendiğinizi, içinize sineni alın.