Astra ile MACERAYA Devam

sakin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhabalar.aracı alalı 1 yıl oldu, her geçen gün yeni işler çıkarıyor sağolsun.bugün yaşadığım olay ;
aracı akşam hiç sıkıntısız bir şekilde park ettim, sabah bikaç işimi hallettiktn sonra araca arkadan yaklaşırken bir baktım ki dörtlüler yanıyor, daha anahtarın herhangi bir düğmesine basmadan.şaşırdım tabi, akşam mı açık bıraktım acaba dedim ama imkansız, dörtlüleri hiç açmamıştım.neyse, merakla kapıları açıp içine girdim, düğmeye basıyorum dörtlüleri kapatmak için ama banamısın demiyor, anahtarı taktım kontağa gösterge ekranında hiç bir şey çalışmıyor, sanki kontakta anahtar yok gibi.sonra kontağı çevirdim araç çalıştı, ama panelde hiç ışık yok, sanki çalışmıyor araç.arabadan indim, bi baktım ki farlarda yanıyor, kontak çalışınca devreye girdi, ama far düğmesi kapalı.neyse, kontağı aç kapa, anahtarı çıkarıp kapı kilitlerini aç kapa derken göstergeler geldi, 2 dk sonra köktten tekrar gitti.acaba anahtardan mı diye gidip yedek anahtarı aldım evden ama nafile, hiç bir değişiklik yok.çalıştırıp bindim araca, doğru sanayiye,dükkanın önüne park ettim, kontağı kapatıp anahtarı çıkardım.sonra ustayı beklerken bidaha deneyeyim dedim ve ne oldu, göstergeler geldi, ancak hava yastığı ışığı yandı, bikaç kez kontağı açıp kapattım, o da söndü sonra.usta geldiğinde herşey normaldi,ee ne oldu dedi, senden korktu düzeldi deyip döndük geri,akşama kadar da bir sıkıntı çıkarmadı.böyle bir şeyle karşılaşan var mı daha önce ?bir de araçta 65070 diye arıza kodu çıktı, bunun hakkında bilgisi olan

forumda arıza kodlarına baktığımda 65 ile başlayan hava yastığı ile ilgili yazıyor, 65070 de öyle sanırım

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
P0650 arıza lambası MİL devre kontrolü devre dışı
p0650 CİM can bus bağlantı sorunu
bir yerde şase veya kopukluk var beyine doğru.