ÇÖZÜLDÜ Astra h yuksek hizda stop etme

katrancioglu

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Krank devir sensörün bozuluyor artık sabah geç çalışma başlarsa direk yenile sonrasında düzelir küçük ihtimal gaz enjektörün bozuk olabilir
Arabada bu sensör nerede acaba? Külbütör kapağından yağ sızıyor, sensörlere gelip bozma ihtimali var mı?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et

katrancioglu

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Yağ çubuğu varya onun yanından kablo iner aşağı doğru işte o kablonun bitiminde o sensör
Bunu da not ediyorum. Bunları öğrenmeden gidersem sanayiye, inanın 1 sene gider gider gelirim. Tarif edemezsen sorunun çözülmüyor maalesef. Teşekkürler.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bu stop etme için arabana subap yaparlar 😁

katrancioglu

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Sayın arkadaşlar arızayı çözdüm. Hata kodunu araştırırken hava akış sensörü çıktı karşıma. Daha sonra sensörün yerini buldum. Bir de ne göreyim sensör takılı değil. Muhtemelen lpg ayarı yapılırken takmayı unuttular. Sensörü yerine geri takınca araç düzeldi. Hata kodu silindi, arıza lambası yakmadı. Rölanti normal seviyeye geldi. İlgilinen, fikir belirten herkese tekrar teşekkür ediyorum.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sayın arkadaşlar arızayı çözdüm. Hata kodunu araştırırken hava akış sensörü çıktı karşıma. Daha sonra sensörün yerini buldum. Bir de ne göreyim sensör takılı değil. Muhtemelen lpg ayarı yapılırken takmayı unuttular. Sensörü yerine geri takınca araç düzeldi. Hata kodu silindi, arıza lambası yakmadı. Rölanti normal seviyeye geldi. İlgilinen, fikir belirten herkese tekrar teşekkür ediyorum.
Geçmiş olsun, sorununuzu çözdüğünüze sevindim.

• Beğen
Tepkiler: katrancioglu

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun. sanayide ustalara gittiğinizi var sayarsak servet ödeyecektiniz. verilmiş sadakanız varmış.

• Beğen
Tepkiler: katrancioglu