Astra Hk.

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar.

20-22 bin tl arası bir bütçe ile araba almayı düşünüyorum. Daha önce uzay kasa vectra ile büyük problemler yaşadığım için, kesinlikle temiz bir araç kovalayacağım. En büyük kriterlerim aracın temizliği, 2002 model altında olmaması ve 150.000 kmden daha az kilometrede olması.

Normalde almayı düşündüğüm araç 2002-2005 arası, 1.2 Corsa idi. Fakat Corsa almaktansa, Astra klasik almayı isterim, aldığım arabaya epey binmeyi düşünüyorum, o yüzden hem biraz hacim olsun, hem de araç bana hitap etsin istiyorum. Ama sahibinden.com'da Astra fiyatlarına baktığımızda fiyatların uçtuğunu görüyoruz. 25.500? 29.000? Bu fiyatların normal olmadığını biliyorum. O yüzden sorum şu; 22.000tl, belki yağını suyunu değiştirmek dışında masraf yapmayacağım bir Astra almaya yeter mi dersiniz? Bu konuda tavsiyelerinizi almak isterim, çünkü alamayacağım bir aracı kovalayarak vakit kaybetmeyi istemiyorum.

Ek olarak, Corsa piyasaları da 22.000, 24.000 arasında seyrediyor. Sizce Corsanın asıl fiyatı nedir?

Edit : Bahsettiğim Corsaya bir örnek. http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...winport-lpg-li-ilk-sahibinden-170593203/detay

Son düzenleme:

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsanın fiyatı çok abartılmış dizel olsa anlarım ama 1.2 benzinli için şahsen max 18 19 bin veririm oda temizi için. Astra piyasasıda çok uçuk durumda bi konuda daha denk gelmişti yazmıştım gerçekten temiz denecek arabalar 26 nın üstünde satılıyor 35 in üstüne kadar çıkıyor. bi kaç sene daha bekleyip sıfır fiyatına satılacaklar artık. bu forumdan da birçok büyüğümüzün arkadaşımızın katıldığı facebook grubu var astra g tuning diye orada sık sık güzel araçlar denk geliyo katılmanı öneririm orda herkes birbirini tanıdığı için çok fazla hile hurda olmuyo neyse o satılıyo araçlar denk gelirse o fiyata neden olmasın hayırlısı olsun :)

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün 2001 elegance 80.000 kmde gördüm, sordum, 27 istedi. şu durumda bir yıl önce olsam kafam rahat bir astra alabilirdim herhalde, piyasalar uçmuş... corsa alacağız gibi gözüküyor...

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen astra için bütçe düşük kalır Allah yardımcın olsun cidden zor.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatlar gerçekten çok yüksek. Umarım gönlünüze göre bir tane bulursunuz. Linkini verdiğiniz araç Malatya'da. O aracı veya Malatya merkez'de bulacağınız başka araçları gidip bakabilir, detaylı fotoğraflarını çekebilirim sizin için. Aklınızda bulunsun. (;

(Yanlış anlaşılmasın, hiçbir galericiyi vb. tanımam, herhangi bir ilanla vb. alakam yok. Buralı bile değilim hatta:) )

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seat toledolara bakın. vw oturmuş motoru vardır. d segmenti diye geçiyor bir çok yerde ama c segmenti bir araç. donanımı yeterli gelir. signo donanımı gerçekten iyidir. 206'yı satabilseydim dün bir tane almıştım. dijital klima 4 airbag abs 4 cam otomatik. astradan bin kat iyi bir araç. satma niyetiniz yok uzun süre bineceğim diye düşünürseniz kesinlikle tercih sebebi. bora alt yapısı var...

vectra_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 astra elegance otomatik değişen yok 2 parça boya var 23000 tl fiyatı nasıl sizce