Astra H yolda gezinme rot ayarı tutmama

Droz84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese slmlar forumda yeniyim ve ilk mesajım bu. Bir kaç aydır süre gelen bir sorunum mevcut ve çözüme kavusturamadim. 2010 model sıfır olarak aldığım astra Classic aracım son 6 aydır saga çekme sorunu yaşıyor. Önce kıs lastikleri varken başladı lastiklerden olduğunu yazlık lastiklere geçince duzelicegi söylendi takıldı olmadı rot ayarı yapılıyor araç bir çukura girince ayar bozuluyor ve direksiyon bir tarafa-genelde saga- meyili oluyor ayrıca sanki saga yatık sekilde gidiyor gibi geliyor ama su terazisiyle bile baktım ama normal servis amortisor eğrilmis dedi sonra yok ondan değil dedi ben de anlamadım ayrıca gaza düşük viteste asılında saga dalma yapıyor rota girdikten sonra direksiyon ayarını alttan yapıyorlar ama sonra gene bozuluyor en son gittiğim rottcu abi yaz lastiklerinden dedi yeni lastik aldığında sorun kaybolur çünkü rot ayarında bir sıkıntı yok dedi bu durumlar da arabamdan soğumama neden oluyor. Acaba aracn sorunu nedir yardımcı olabilir mısınız? Kazası olmayan bir araç onu anlatayım ayrıca bu uzun yazıyı sabırla okuyan herkese teşekkür ederim..