astra h yardımmm

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlıs yonlendırmeyelım amacım bu.2010 oncesınde essentıa boştur sonrasında essentia+konfor paket standart donanımdır

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,4 mü yoksa 1,6 mı dersen sana 1.6 yı tavsiye ederim. 1.4 hiç kullanmadım ama 1.6 kullanan biri olarak tercihin bence 1.6 cc astra olsun.

Bu arada enjoy modellerde deri veya yarı deri döşeme koltuk yok sonradan döşeme yapılmış olabilir.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
yanlıs yonlendırmeyelım amacım bu.2010 oncesınde essentıa boştur sonrasında essentia+konfor paket standart donanımdır

iste yanlis yonlendirmedik ki yazdik sizin araciniz da bu ozellikleri ile elegance degil yada bir cosmo... eksikleri var once bir cosmo veya elegance araca binin goreceksiniz farki. Kapi citalarindan, camdaki kaplamalara, kapidaki izalayonlara hatta ve hatta tacho metredeki krom halkalara kadar aracnizin donanimi essentia dir.:cool: isterseniz yazmaya devam edebilirim moral bozulmasin :D

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eminmisiniz araciniz sifirmi alindi 2. elmi, enjoy bir aracta o koltuk 3 sekilde olur moraliniz acisindan yazmiyorum birini sadece diger 2 secenek

sizden onceki sahibi modifiye yaparken cosmo koltuk takmistir yada kaplatmistir. Aracinizda orta kol dayama varmi bu arada enjoylarda o olmuyor. :bir:

1.6 Twinport Enjoy 2006 model Kapı yanları dahil deri var.Bildiğiniz bir şey varsa paylaşırsanız sevinirim.Moral bozacak bişey yokki.Aracımı 2. el aldım

Son düzenleme:

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karsındakı ınsanı tanımadan etmeden nedir ne değildir kimdir bilmeden moral bozuklugundan bahsetmek talihsizlik olsa gerek

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 2. elde 1.6 ya nazaran sıkıntı olur gibime gelıyor son olarak bunu soylıyım.simdiden hayırlı olsun.saygılar..

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
1.6 Twinport Enjoy 2006 model Kapı yanları dahil deri var.Bildiğiniz bir şey varsa paylaşırsanız sevinirim.Moral bozacak bişey yokki.Aracımı 2. el aldım

arkadaslar kapisi deri kapli astra h yok kapilar sonradan dosemecide yapilmis bu kadar basit neden kiziyorsun.
Diger arkadas icinse soyle diyecektim, aracin kazalidir, koltuklari degisirken cikma cosmo koltugu takilmistir bu kadar basit, bu tip olay yasayan bir dunya insan var. Yani 100 bin tane enjoyda deri doseme kapi yok sizinkinde var ozele degil genele bakip bunu iyi yorunlamak lazim.

kolay gelsin lutfen polemik yapmayin arkadasin konusu kilitlenmesin.

Son düzenleme:

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
karsındakı ınsanı tanımadan etmeden nedir ne değildir kimdir bilmeden moral bozuklugundan bahsetmek talihsizlik olsa gerek

kizmayin sadece takildim ben bunda kizacak bir sey yok, siz esentia icin yorum yazarken buna karsi hassas oldugunuzu hissettim sadece ve azicik takilmak istedim bunda kizacak bir sey yok. Araciniz cogu astra ya nazaran doludur ama illaki kiyas yaparsaniz bir elegance yada bir cosmo degil dedim bunda ne var. :(

Son düzenleme:

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Size tavsiyem bütçenize göre araba aramanız olur. 2 ay önce bende sıkı bir araştırma dönemindeydim.Ve max 31lira param vardı. Gezmediğim pazar bakmadığım ilan sitesi kalmamıştı bu dönem içinde ve sonunda aradığımı buldum.
Üstte yazanlar gibi
En dolusu Cosmodur( imkan varsa kesinlikle bunu tavsiye dederim)
Sonra Elegance sadece HB olarak 2005-2006 ya kadar bulunur(kadife koltuk olayı bu araçta var :))
Enjoy plus paket(Far-yağmur-park sensörleri,ECC,aux bulunur)
Esentia Konfor paket( görsel açıdan malzemeden çalınmış diye biliriz,kadranda krom çerçeve yok,ön kapı ve göğüslük çıtası yok vb. ama Plus pakette parantez içinde yazanlar bunda da var)
Enjoy 4 cam otm. abs,klima 4 airbag gibi standart donanımlar
Esentia(sedece esentia) :) arka camlar manuel diye biliyorum 2 airbag abs klima, kapak jant vb. alabileceğiniz en boş arabadır ve bence listeye sokulmamalıdır bile :)

Bende bu kadar.Sanırım daha derli toplu bir anlatım oldu. :)

Bu arada 1.4 düşünmezdim bile bende 1.6 var anca yetiyor diye bilirim :)