Astra H - Vectra B yi aratırmı

refikyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.A. arkadaşlar benim vectra b 2.0 aracım var.astra h easytronic 1.6 bir araç almak istiyorum.ancak vectram 97 model olmasına rağmen yol tutuşu bana güven veriyor ve yüksek hızlarda yolculuk yapıyorum.(150-160km/saat gibi) .acaba astra , vectra yı aratırmı .astranın yol tutuşu forumlarda araştırdığım kadarı ile iyi gibi.inşallah en az vectra gibidir.:confused:
yorumlarınızı heyecanla bekliyorum.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2000 model cd otom.vites vardı astra h sedan 1.6 aldık arıorum vectrayı alma bence.0 araba tabi ama vectra gibi güven vemiyo astra h yere yapışmıyo yüksek hızlarda ben bi viraja girdim tam u virajı 50 le fln geniş bi viraj 70-80 derecelik viraj çıkışı saldı arkayı astra esp var allahtan.vectrayla 110 la giriodum virajlara arkayı salmıyodu astrayla 70le girdim arkayı savurdu hemen bağımsız süspansiyon yok astra h lerde.bence vectranı ararsın.ben kaza yaptım pert oldu.hayla arıorum vectrayı.vectranın keyfi tadı yok başka arabalarda.demedi deme.

olcay46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence astra h vectra b'den çok daha iyi yol tutuşuna sahip ikisinide kullanmış biri olarak söylüyorum

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra B'lerin yol tutuşu o kadarda iyi değildir. astra H'ı bilemiyorum. ama şu varki sonuçta daha küçük ve hafif bir araç. haliyle elektronik yardımcılar olmazsa daha kötü olduğu düşünülebilir. ama esp falan kurtarıyor işi.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şanzımanın easytronic olması biraz sıkıntılı diye hatırlıyorum.Yoksa aynı arıza oranlarına sahipler.Sırf yol tutuş için değil bunlar için de incelemelisiniz bence.

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.A. arkadaşlar benim vectra b 2.0 aracım var.astra h easytronic 1.6 bir araç almak istiyorum.ancak vectram 97 model olmasına rağmen yol tutuşu bana güven veriyor ve yüksek hızlarda yolculuk yapıyorum.(150-160km/saat gibi) .acaba astra , vectra yı aratırmı .astranın yol tutuşu forumlarda araştırdığım kadarı ile iyi gibi.inşallah en az vectra gibidir.:confused:
yorumlarınızı heyecanla bekliyorum.

Refik abi öncelikle hayırlı bir araç bulmanız temennisiyle...Astra ve vectra elbette farklı fikirlerle çıkarılmış araçlardır..Motorları ve donanımları farklı olacağından bu farka alışmanız zaman alabilir.Ancak yol tutuş konusundan Opel dünyanın en iddalı araba firmalarından biridir.Bu konuda şüpheniz olmasın..1.6 astra motor keyfi açısıdan asla 2.0 vectranın yerini tutmaz.Bizde de 2.0 cdx vardı.Şimdi 1.6 vectra var.Performans farkı çok hissediliyor.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2000 model cd otom.vites vardı astra h sedan 1.6 aldık arıorum vectrayı alma bence.0 araba tabi ama vectra gibi güven vemiyo astra h yere yapışmıyo yüksek hızlarda ben bi viraja girdim tam u virajı 50 le fln geniş bi viraj 70-80 derecelik viraj çıkışı saldı arkayı astra esp var allahtan.vectrayla 110 la giriodum virajlara arkayı salmıyodu astrayla 70le girdim arkayı savurdu hemen bağımsız süspansiyon yok astra h lerde.bence vectranı ararsın.ben kaza yaptım pert oldu.hayla arıorum vectrayı.vectranın keyfi tadı yok başka arabalarda.demedi deme.

Sana kalsa hiçbir araba Vectra gibi değil :D:D

Astraların yüzü çok eskidi artık 1.9 Vectra temiz birşey daha iyi olur :D

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astracılar aratmaz, Vectracılar aratır diyor:)
Her ikisini de kullanan kişiler yorum yapsa çok daha sağlıklı olacak:)
Bende merak ettim. Ancak Astra H'de elektronik yardımcılar (ESP) olduğu için daha iyi olması normaldir. Ancak Vectra B'de sınıfında bir çok araçtan iyidir yol tutuşu. O konforsuz süspansiyonların nazını boşa çekmiyoruz ama demi :)