Astra h silecek

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Astra h aracima silecek almak istiyorum. İnterntten baktigimda bir sürü olcu secenegi var. Astra h in olcusu nedir? Bir ee her silecek uyar mi baglanti yeri ?

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
45-55 diye hatırlıyorum hocam ama Astra H silecek dersen zaten ona göre gönderiyorlar..

• Beğen
Tepkiler: İusta

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam, sol şöför tarafı 55 sağ 45 mm. Bütçeniz uygunsa muhakkak gm alın , alternatif olarak bosch alabilirsiniz. Set içinde uygun bağlantı aparatı çıkıyor. Diğer ucuz ürünlere sakın paranızı kaptırmayın. İşe yaramaz.

• Beğen

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bütçe varsa GM veya Bosch yoksa da RBW markayı öneririm, RBW'nin Astra H'a özel sileceğini taktım bir seneden fazla oldu, sol taraf sıkıntısız siliyor sağ taraf kendini yeni yeni bırakmaya başladı.. Takımının fiyatı en son 40 lira civarındaydı senelik değişim için ideal, GM bile aracımda iki sene ancak dayanabiliyordu sonuçta hepsi kauçuk özellikle aracınız güneşte bekliyorsa bir süre sonra özelliğini kaybediyor zaten...

• Beğen

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hepinize cok teşekkür ediyorum degerli yanitlariniz icin

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Senelerdir RBW kullanıyorum. Her sene değiştiririm. Sıkıntı yok. Silecek çok nazik oluyor zaten çok para vermeye gerek olduğunu düşünmüyorum ancak pek tabii camı çizenlerden de olmasın :)

• Beğen
Tepkiler: İusta ve 06Berkay

@li58

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bende yıllardır rbw marka astra h için üretilmiş silecekleri kullanıyorum 1 yıl gidiyor rahat aracımda washer jet fıskıyeleri kullanıyorum camın her noktası ıslanıyor
Bosch ve gm de kullansaniz en fazla 2 sene gider 2 tane silecege de 150 tl vermeye gerek yok

• Beğen

umuthoca

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Silecek sepetini kullanıyorum. Daha bugün babamın doblosuna invells almıştık taktık. Özel silindirik bir boruda paketleme yapıyorlar gerçekten sağlıklı geliyor silecek. Kendi aracıma da aerotwin almıştım aynı siteden.

• Beğen

camel2019

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
elinizden geliyorsa würt marka fitil alıp değiştirebilirsiniz

• Beğen